دکوری زیبا با ساخت آباژور در منزل

۰۴ خرداد ۱۳۹۵

۴۸

شما لامپ های متفاوت را می توانید از مغازه ها تهیه کنید اما گاهی اوقات برخی از افراد لامپ هایی را با توجه به ذوق خود درست کرده اند. می توان این لامپ ها را در خانه نیز ایجاد کرد و برای آن تنها یک سری وسایل ساده نیازمند هستیم.

دکوری زیبا با ساخت آباژور در منزل

لامپ قوری و فنجان:

گاهی اوقات برخی از فنجان ها دیگر برای استفاده کردن مناسب نیستند و یا دیگر نمی خواهید از قوری خود استفاده کنید. دیگر لازم نیست تا آن ها را دور اندازید و می توانید به راحتی از آن ها یک لامپ رومیزی درست کنید. تنها کافی است تا چند عدد از فنجان ها و قوری را طوری که تعادل ان ها حفظ شود بر روی یکدیگر قرار دهید.

, [categoriy]

رنگ کنید:

گاهی اوقات شما یک لامپ رومیزی دارید اما تا حدی از چهره افتاده و رنگش رفته است. لازم نیست تا این چراغ را دور اندازید شما می توانید بدون صرف هیچ هزینه این از فرزند خود بخواهید تایان لامپ را به سلیقه خود رنگ کند. سپس آن را دوباره در اتاق خود استفاده کنید.

, [categoriy]

از نقشه استفاده کنید:

اگر در خانه از آباژورها استفاده می کنید حتما متوجه شده اید که پس از چند سال پارچه های آن خراب و کثیف می شود و دیگر قابل استفاده نیستند. یکی از خلاقانه ترین کارهایی که می توانید بکنید این است که از نقشه استفاده کنید. شما می توانید یک نقشه تهیه کرده و بر روی پارچه چراغ خود نصب کنید این کار به نوعی نوآوری نیز محسوب می شود.

, [categoriy]

از پرده استفاده کنید:

اگر مانند مورد قبل مشکل پارچه های روی چراغ را دارید می توانید این بار به جای استفاده از نقشه از پارچه ها و پرده ها بی مصرف استفاده کنید. تنها کافی است تا مقدار از پارچه ها را کنار هم قرار داده و با پاچه های اصلی جایگزین کنید. این کار جلوه خاصی به چراغ های شما می دهد.

, [categoriy]

منبع: مشرق