از بین بردن مو های زائد با اسکراب پوست پرتقال - لیمو

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

۷

از بین بردن موهای زائد برای هر خانمی به یک مساله بزرگ تبدیل شده است. اگر شما هم روی صورت تان موهای زائد دارید بهتر است با ما همراه شوید و با اسکراب های طبیعی موهای زائدتان را از بین ببرید. هر هفته یک نمونه از این اسکراب ها را آموزش می دهیم. این بار با اسکراب پوست پرتقال - لیمو موهای زائدتان را از بین ببرید.

از بین بردن مو های زائد با اسکراب پوست پرتقال - لیمو

پوست پرتقال در دستورهای سنتی مراقبت از پوست برای تمیز سازی پوست استفاده میشده است. دارای محتوای بالای ویتامین C نظیر پوست لیمو است. پوست این مرکبات را با هم ترکیب کنید تا به صورت طبیعی صورت را سفید کنند. زمانی که شما آنها را با عاملهای لایه بردار طبیعی ترکیب میکنید، به صورت موثری میتوانید از موهای ناخواستهی صورت خلاصی یابید.

لوازم مورد نیاز برای تهیه اسکراب پوست پرتقال - لیمو

پوست پرتقال خشک شده: 1 قاشق چایخوری

پودر لیمو: 1 قاشق چایخوری

آرد جوی دوسر: 1 قاشق چایخوری

روغن زیتون: 1 قاشق چایخوری

گلاب: 1 قاشق چایخوری

طرز تهیه اسکراب پوست پرتقال - لیمو برای از بین بردن مو های زائد

مقدار مساوی از پوست خشک شده خرد شده پرتقال (یک قاشق چای خوری) را با پودر لیمو (1 قاشق چای خوری)، آرد جوی دو سر (1 قاشق چای خوری)، روغن زیتون (1 قاشق چای خوری)، و گلاب (1 قاشق چای خوری) برای ایجاد یک ترکیب خمیری با هم مخلوط کنید. این مخلوط را به آرامی روی صورت خود با حرکات دایرهای شکل به مدت 5 تا 10 دقیقه بمالید. صورت را با آب شسته و این کار را 3 بار در هفته تکرار کنید.

منبع: سیمرغ