ایده ساختن کیف پول Simple 2.0

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

۶۶

سادگی، کارایی و جمع و جور بودن؛ این‌ها چندتا از ویژگی‌هایی هستن که سازنده‌های کیف‌پول 2٫0 Simple Wallet قصد داشتن به اون‌ها دست پیدا کنن و ظاهراً موفق هم شده‌ان.

ایده ساختن کیف پول Simple 2.0

این کیف‌پول یک تفاوت بزرگ با همتاهای قدیمی‌ش داره و اون هم ضخامت کم و شکل منحصربه‌فردشه. البته این باریک بودن و خاص بودن باعث نمی‌شه که این کیف، جادار نباشه. شاید به نظر نیاد، اما Simple Wallet می‌تونه علاوه بر اسکناس، چندین کارت اعتباری، چندتا کلید و یک گوشی موبایل رو (که با یک بند کشی، روی کیف قرار می‌گیره) هم میزبانی کنه.

کیف‌پول‌های 2٫0 Simple دنباله‌ای هستن بر اولین نمونه‌شون که چندی پیش به‌لطف کمک‌های مالی کاربرهای کیک استارتر ساخته شد. سازنده‌ها با توجه به بازخوردهایی که داشتن، در نسخه دوم، این کیف‌پول‌ها رو از نو طراحی کردن و تلاش کردن تا محصول‌شون کیفیت بهتر و دوام بیشتری داشته باشه. کیف‌پول‌های جدید از چرم ایتالیایی و الیاف پلی‌استر ساخته شده‌ان و قراره که بیشتر از 5 سال دووم داشته باشن. این محصول سه‌تا جیب داره و با وجود ظاهر جمع‌وجورش، می‌شه کلی چیز رو در اون قرار داد. اون‌طور که سازنده‌ها می‌گن، 15 تا کارت، یک دسته کلید و یک تلفن‌همراه، چیزهایی هستن که با این کیف‌پول می‌شه اون‌ها رو حمل کرد و از اون‌جایی که 2٫0 Simple ضخامت کمی داره، مشتری‌ها راحت‌تر می‌تونن اون رو توی جیب شلوارشون بذارن.

Daryoush Ferra، طراح این کیف‌پول‌ها می‌گه: «همیشه فکر می‌کردم که شکست، مفهومیه که ما انسان‌ها اون رو درست کردیم. از دید من، شکست وجود نداره و شما همیشه می‌تونید با مثبت‌اندیشی، از یک تجربه [تلخ] فاصله بگیرید. من زمانی که رابطه‌ام با نامزد سابق‌ام بهم خورد، به فکر ساخت Simple افتادم.

چیزی که از این رابطه برام باقی مونده بود، یک کیف‌پول بود که اسم نامزدم روش حک شده بود. من کسی نبودم که به گذشته‌ام بچسبم، بنابراین از خیر اون کیف‌پول گذشتم. بعد به دنبال یک کیف جدید گشتم، ولی چیزی که به کارم بیاد پیدا نکردم. برای همین به این فکر افتادم که خودم یک کیف‌پول درست کنم. این‌طوری بود که Simple Wallet متولد شد... [بعدها] پیشنهادهای پشتیبان‌ها و تقاضاهای بی‌شماری که برای این محصول وجود داشت، باعث شد تا ما به فکر ساخت Simple 2.0 بیفتیم».

تیم تولیدکننده Simple 2.0 امیدوار بودن که بتونن از طریق کیک استارتر 10 هزار دلار سرمایه جمع کنن، ولی جالبه که تا اینجای کار، که هنوز کلی فرصت براشون باقی مونده، تونستن بیشتر از سه‌برابر این مقدار رو به دست بیارن!

منبع: موفقیت