معروف‌ترین و مجلل‌ترین مارک‌های جواهرآلات در تمام دنیا

۱۹ تیر ۱۳۹۵

۲۹

(گراف) به معنی باکیفیت‌ترین سنگ در تمام دنیا می‌باشد.

معروف‌ترین و مجلل‌ترین مارک‌های جواهرآلات در تمام دنیا

هری وینستون

هری وینستون از معروف‌ترین و مجلل‌ترین مارک‌های جواهرآلات در تمام دنیا می‌باشد. شاید این جمله مارلین مو را تا به حال نشنیده باشید که می‌گوید: «جواهرات هری وینستون بهترین دوست خانم‌های جوان هستند. » تقریباً گران‌ترین سنگ‌های جهان را هری وینستون در جواهراتش مورد استفاده قرار می‌دهد. جواهرات ملکه الیزابت دوم از این مارک معروف است.

باسلاتی

یکی از معروف‌ترین و مجلل‌ترین مارک‌های جواهرات در دنیا است. این مارک با کنده‌کاری‌های بسیار ریز و فراوانش معروف است. از یاقوت سرخ، زمرد سبز، یاقوت کبود و الماس‌ها تقریباً در اکثر جواهرات این مارک استفاده شده است.

ون کلیف و آرپلز

طرح اصلی جواهرات ون‌کلیف و آرپِلز از چلچراغ‌ها، لوسترها، قاب‌ها و گچ‌بری‌ها گرفته شده است. ون‌کلیف و آرپِلز از صد سال پیش تا به حال توانسته است جواهرات بسیار زیبایی با طرح‌های پر رمز و راز به مردم عرضه کند. این گونه طرح‌ها در جواهراتی که به عنوان سنجاق سینه استفاده می‌شوند، بسیار جلوه می‌کنند.

گراف

(گراف) به معنی باکیفیت‌ترین سنگ در تمام دنیا می‌باشد. تنها بهترین و ناب‌ترین الماس‌ها به فروشگاه اصلی گراف در لندن فرستاده می‌شوند تا به جواهرات بسیار گرانبها تبدیل شوند. این الماس‌ها و سنگ‌های ناب در گوشواره‌ها، انگشترها و گردنبندها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تیفانی

چارلز لوئیس تیفانی کار خود را در سال 1837 به عنوان شریک جان ب. شروع کرد. تیفانی نخستین جواهرساز آمریکایی بود که از نقره استاندارد انگلیسی استفاده کرد و بعدها آن را به عنوان نقره استاندارد آمریکایی عرضه کرد. امروزه تیفانی در سرتاسر دنیا شعبه دارد.

در طرح‌های مختلف جواهرات تیفانی از طلای سفید و تکه‌های ستاره‌ای به شکل دستبندها و گردنبندهای بسیار زیبا و به شکل قلب استفاده می‌شود. انگشترهای تیفانی درست به اندازه دست‌بندهایش معروف هستند.

پیاگت

پیاگت در میان کسانی که علاقه به داشتن ساعت‌های گرانبهای الماسی دارند، بسیار پرطرفدار است و از گذشته تا به حال بخش اعظم شهرتش را مدیون همین ساعت‌هاست.

کارتیر

لوئیس کارتیر بعد از میسُن کارتیر مسئولیت حفظ نام قدیمی جواهرات کارتیر را به عهده گرفت. این جواهرات زیبا در میان طراحان مد بیشتر طرفداران را دارد و هرگز سبک خود را تغییر نداده است. گربه‌های معروف کارتیر با طلای سفید ساخته می‌شود و بسیار براق و خوش‌نما می‌باشند در انگشترها، پلاک‌ها و دستبندهای طرح گربه از عقیق سیاه و زمرد سبز استفاده می‌شود.

کوپارد

کوپارد، صدمین شعبه خود را در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع در منهتن افتتاح کرد. مردم به جواهرات و الماس‌ها به چشم کارهای هنری نگاه می‌کنند. کیت وینسلت، پنه لوپه کروز و چارلیز ترون جزو هنرپیشگان معروف هالیوود هستند که جواهرات کوپارد را به نمایش گذاشته‌اند.

بولگاری

یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در جواهرسازی بی‌شک سورتیر بولگاری است. بولگاری نخستین بار کار خود را در سال 1884 شروع کرد. بولگاری در ساخت گردنبندها و دستبندهایش از هنرهای رومی و یونانی الهام گرفت. جواهرات بولگاری معمولاً گران‌قیمت هستند. بولگاری هر سال یک مجموعه جدید به تمام 236 شعبه‌اش در سرتاسر دنیا اضافه می‌کند.

میکی‌موتو

در حالی که اغلب مارک‌های معروف جواهرآلات در دنیا از الماس‌های خاص استفاده می‌کنند، میکی موتو اهمیت زیادی به استفاده از مرواریدها می‌دهد. بنابراین برای کسانی که به مرواریدها علاقه دارند، میکی موتو بهترین انتخاب است.

سال گذشته میکی موتو با یک طراح مد ژاپنی به نام یوجی یا ماموتو کار مشترک خود را شروع کرد و این همکاری باعث موفقیت بیشتر آن شده است.

جواهرات زمستان

به خاطر داشته باشید که در زمستان باید از جواهرآلات سنگین‌تر و درشت‌تر مثل مرواریدها استفاده کنید. استفاده از گوشواره‌ها و گردنبندهای بسیار ریز و ظریف در این فصل چندان جالب نیست زیرا این جواهر‌آلات کوچک در زیر لباس‌ها، شال‌ها و پالتوها پنهان می‌شوند.

اغلب لباس‌های زمستانی تیره هستند و یا اینکه حداقل رنگ خنثی دارند، بنابراین می‌توانید زیورآلاتی با سنگ‌های فیروزه و جواهراتی که در آن از سنگ‌های زمرد، یاقوت، عقیق و... استفاده شده را به کار ببرید. برخی سنگ‌های جواهر که رنگ‌های طبیعی دارند بسیار برای زمستان مناسب هستند.

به هر حال جواهرات زمستان بهتر است که درخشندگی بیشتری داشته باشند حتی اگر از گوشواره‌ها و گردنبندهای نسبتاً کوچک استفاده می‌کنید، بهتر است مدل‌هایی را انتخاب کنید که بیشتر جلب توجه می‌کنند.

‌گردنبند الماس دانه برفی

این گردنبند زیبا با طلای سفید متناسب با فصل زمستان طراحی شده است. گردنبند دانه برفی را می‌توان به همراه گوشواره‌هایش و حتی انگشتر به کسی که دوستش دارید، هدیه بدهید.

انگشتر پرنسس

از کنار هم قرار دادن الماس و یاقوت کبود در کنار هم در یک حلقه ساده از طلای سفید، انگشتری بسیار زرق و برق‌دار و مجلل درست شده است. این انگشتر 4 تکه الماس و 5 تکه یاقوت کبود دارد. بهتر است که از آن در دست راست خود استفاده کنید و یا اینکه از آن به عنوان حلقه ازدواج خود استفاده کنید.

گوشواره‌های ایولیت

این گوشواره به شکل قلب است و با یک جواهر ارغوانی‌رنگ ساخته و طراحی شده است. این گوشواره‌ها مناسب فصل زمستان طراحی شده‌اند.

گردنبند الماس گل

این گردنبند در قسمت آویز خود، یک عقیق سیاه دارد و حدود 15/8  گرم وزن دارد.

منبع: زندگی آنلاین