هفت راز مهم خانم های شیک پوش را بدانید

۲۰ بهمن ۱۳۹۴

۲۰۹

شیک پوش بودن در محل کار، در جمع خانواده و در جمع دوستان و … این آن چیزی است که بسیاری از خانم ها آن را دنبال می کنند. اما چه رازی برای شیک پوش بودن وجود دارد؟ شیک پوش بودن دارای قواعد و قوانینی است. کارشناسان چی بپوشم در مقاله هفت راز خانم های شیک پوش به این نکات می پردازند با ما همراه باشید.

هفت راز مهم خانم های شیک پوش را بدانید

1- برنامه ریزی کنید

همانگونه که بسیاری از افراد برای وعده های غذایی خود دارای برنامه مشخص هستند، شما هم اگر می خواهید شیک پوش باشید، برنامه ای را برای هفته پیش رویتان بنویسید. از شنبه تا چهارشنبه در محل کار چه می پوشید؟ برای آخر هفته و در جمع دوستان خود چی می پوشید؟ پیشنهاد ما به شما این است که یک با یک استایلیست آغاز کنید.

2- خانم های خوشتیپ را دنبال کنید

کافیست یک سری به اینترنت بزنید و به دنبال خانم های شیک پوش بگردید و ببینید آن ها چه لباس هایی می پوشند. اینستاگرام و پینترست نیز می توانند کمک خیلی خوبی به شما بکنند. توجه داشته باشید صفحه های بسیاری برای خانم های محجبه وجود دارد. یادتون باشه که با حجاب هم می توانید خوش تیپ و شیک پوش باشید.

3- خیلی وسواس به خرج ندهید

اگر جز آن دسته از خانم هایی هستید که همواره لباس های رسمی می پوشید. و دائما به فکر ست کردن لباس هستید به شما یک توصیه اساسی داریم. قوانین ساخته شده اند تا شکسته شوند! می توانید شلوار جین و یک تیپ اسپرت را نیز امتحان کنید. شیک پوش بودن الزاما با پوشیدن لباس رسمی حاصل نمی شود.

4- رژ لب قرمز استفاده کنید

استفاده از یک رژ لب قرمز می توانید جلوه ای مناسب به تیپ شما بدهد. اساسا رنگ قرمز رنگی گرم و نشان دهنده عشق است. به نظر من این رنگ غوغا می کند. سعی کنید در هفته حداقل دو بار از این رنگ رژ لب استفاده کنید.

5- از اکسسوری های مناسب استفاده کنید

حداقل از یک اکسسوری استفاده کنید. استفاده از یک گوشواره، دستبند و یا گردنبند. اما در استفاده از زیورآلات و جواهرات زیاده روی نکنید.

کوچک زیباست.

ارنست شوماخر

6- بر روی لباس های اصلی تمرکز کنید

یکی از مواردی که بسیاری از بازیگران و هنرمندان در انتخاب لباس خود دقت می کنند، انتخاب صحیح لباس اصلی است. تا جایی که می توانید بر روی لباس های اصلی مانند: مانتو، شلوار و یا کت و دامن خود برای مهمانی هزینه کنید. هزینه کردن برای سرویس طلا، گوشواره و … که نقش کمرنگی در ظاهر شما دارند اشتباهی است که بسیاری از خانم ها مرتکب می شوند.

7- کفش های رنگی بپوشید

شاید بسیاری از زمان ها از کارشناسان چی بپوشم شنیده اید که باید حتما کفش قهوه ای و یا مشکی را انتخاب کنید. اما یادتان باشد که همیشه قرار نیست مطابق قوانین گام بردارید تا خوشتیپ باشید. استفاده از کتانی های رنگی نیز می تواند با یک شلوار جین شیک در ظاهر شما تغییری اساسی ایجاد کنند.

هفت راز خانم های شیک پوش
هفت راز خانم های شیک پوش

منبع : چی بپوشم