دو سیستم عامل اندروید و کروم با هم ترکیب می‌شوند

۰۴ مهر ۱۳۹۵

۶

شرکت گوگل قصد دارد در تاریخ 13 مهر ماه (4 اکتبر) کنفرانسی برگزار کند که در آن گوشی‌های Pixel و Pixel XL معرفی می‌شوند؛ اما به نظر می‌رسد که گوگل یک خبر مهمتر را هم در این کنفرانس اعلام می‌کند و آن هم ترکیب دو سیستم عامل اندروید و کروم است.

دو سیستم عامل اندروید و کروم با هم ترکیب می‌شوند

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که سیستم عامل جدید شرکت گوگل با نام «اندرومدا» (Andromeda) منتشر می‌شود و روی انواع گوشی‌های هوشمند و کامپیوترها نصب می‌شود. حتی به نظر می‌رسد که گوگل نسخه‌ی پیش نمایش این سیستم عامل را در اواخر مهر ماه یا اوایل آبان ماه منتشر می‌کند.

سیستم عامل جدید شرکت گوگل با نام «اندرومدا» (Andromeda) منتشر می‌شود.

یکی از مدیران ارشد اندروید هم در توییتر گفته: ” هشت سال پیش بود که سیستم عامل اندروید را معرفی کردیم و اکنون که می‌خواهم در 13 مهر ماه صحبت کنم، حس هشت سال پیش را دارم. ” این توییت مدیر ارشد اندروید هم باعث شده که احتمال ترکیب دو سیستم عامل گوگل با هم بیشتر شود. شرکت گوگل همین چند وقت پیش امکان نصب برنامه‌های اندروید روی سیستم عامل کروم را به وجود آورده بود و تا چند وقت دیگر رسما این دو سیستم عامل را با هم ترکیب می‌کند و فصل جدیدی در دنیای سیستم‌های عامل موبایلی و کامپیوتر به وجود می‌آورد.

منبع: دیجی کالا