نکات ضروری برای خانم های شیک پوش

۲۸ اسفند ۱۳۹۴

۸۹

آیا شما به عنوان یک بانوی شیک پوش از “آیتم های ضروری برای خانم های جذاب” خبر دارید؟ ما در اینجا این آیتم های لازم را به شما معرفی می کنیم .

نکات ضروری برای خانم های شیک پوش

با آنکه بسیاری از ما در مورد اکثر چیزهای زندگی مان بسیار مرتب و منظم هستیم، ولی وقتی نوبت به خریدن لباس و پوشش می رسد، احساساتی عمل می کنیم. وقتی چیز خوب و زیبایی پشت ویترین می بینیم، وسوسه می شویم و آن را می خریم بدون اینکه فکر کنیم آیا این با عناصر دیگر کمد لباسمان همخوانی دارد یا نه.

رمز اینکه همیشه خوب به نظر برسید، این است که کمدتان پر از چیزهایی باشد که به هم می آیند و با گذشت زمان و عوض شدن مد، کهنه نمی شوند. به این فکر کنید که چه رنگ و استایلی به نوع بدن شما می آید و همیشه سعی کنید بهترین جنس ممکن را بخرید. چون یک دست شلوار مشکی خوب و خوش دوخت، بهتر از پنج دست شلوار متوسط است.

1 _ بارانی:

بارانی لباس اصلی زنان با سلیقه و طرفداران کیت موس (Kate Moss ) ، کتی هولمز (Katie Holmes ) و آلکسا چانگ ( Alexa Chung ) است . چرا ؟

دلیلش این است که در بین لباسهای رویی بارانی تکه ایده آلی برای هوای گول زننده بین فصلی است و زیبایی کت های شبیه این به دلیل وجود انواع برش و مدلهای متنوعی آن است. بنابراین می توان براب هر نوع اندامی یک بارانی خوب پیدا کنید .

کریستوفر بیلی ( Christopher Bailly ) مدیر خلاق برند باربری ( Burberry ) همواره در تولیداتش یک نمونه کلاسیک از انواع بارانی را قرار می دهد .

2 _ کت مدل بلیزر:

این مدل کت یک پوشش خوب برای طول شبانه روز است . این نوع کت ها یک تکه ظریف آستر دار هستند که می توان آن را به عنوان یک لباس رسمی یا غیر رسمی مورد استفاده قرار داد . جسیکا آلبا ( Jessica Alba ) به هنگام قرار نهار با دوستش با پوشیدن یک کت بلیزر با یک پیراهن حریر تیپی شیک و رسمی زد .

انتخاب یک رنگ مات مثل آبی تیره یا مشکی برای لباس روزانه کاملاً رنگ مناسبی است اما گاهی اوقات برای تنوع از رنگهای روشن و تند و لباسهای طرحدار استفاده نمایید .

3 _ ساعت های بسیار بزرگ مدل مردانه:

بستن یک ساعت بزرگ مدل مردانه بر روی مچ های ظریف زنانه شاید نوعی قانون شکنی باشد اما اگر با ناخنهای لاک خورده و النگوهای نازک و حلقه های نیمه رسمی ست گردد خیلی جلوه خوبی خواهد داشت .

4 _ کت چرم:

در بین لباس ها داشتن یک کت چرم یک جور سرمایه گذاری است . دهه 1950 جیمز دین ( James Dean ) برای اولین بار کت چرم پوشید و تا حالا که به عنوان یک پوشش پر استفاده در تیپ های خیابانی مورد استفاده قرار می گیرد . فرقی نمی کند از کت های چرمی مدل خلبانی استفاده کنید یا از مدل های خیلی کوتاه ، در هر صورت با پوشیدن کت چرم تیپ متفاوت و چالش براگیزی خواهید داشت .

5 _ پیراهن گلدار:

این نوع پیراهن ها مناسب بهار و تابستان می باشند اما یک پیراهن گلدار قشنگ را می توان در همه فصول سال مورد استفاده قرار داد . اگر در ماه های گرم سال هستید این پیراهن را با کفش هایی که لژ بلند و یکسره دارند ست نمایید . در پاییز این پیراهن هایتان را در گوشه کمد تلنبار نکنید چرا که می توانید یک پیراهن سبک و لخت را با بافتنی های درشت باف با رنگ روشن و یا لباسهای سنگین زمستانی هم بپوشید .

آیتم های ضروری برای خانم های جذاب

6 _ کفش پاشنه بلند:

این مدل کفشها بسیار شیک و خوش پوش هستند و با پوشیدنشان احساس خوبی خواهید داشت . اگر چه یافتن کفشهای پاشنه بلندی که علاوه بر شیک بودن با آنها راحت هم باشید بسیار مهم است . اما اگر پوشیدن این کفش ها باعث شود که از درد لنگ لنگ کنان راه بروید دیگر خیلی به شیک بودنشان فکر نخواهید کرد .

به مانند دوشس کمبریج به هنگام پوشیدن کفش های پاشنه بلند جوراب نپوشید . این کار باعث می شود خط پاهای تان بلندتر دیده شود و بدون هیچ عذری پاشنه های کفش بیشتر به چشم می آیند .

7 _ کفش راحتی برزنتی سفید:

این نوع از کفشها را هر خانمی می بایست داشته باشد ( حتی گاهی اوقات بیش از یک جفت هم باید داشت ) . به مانند سارا جسیکا پارکر ( Sarah Jessica Parker ) چند جفت کفش راحتی داشته باشید تا در روزهای تنبیه شدن بتوانید سریع پا کرده و فرار کنید . با پوشیدن این کفشها شیک به نظر خواهید رسید و از همه مهم تر این که پس از خرید های طولانی پا درد نخواهید گرفت.

8 _ روسری:

این وسیله تزیینی تنها برای گرم نگه داشتن بدن مورد استفاده قرار نمی گیرد. با طرح های متنوع از نقشهای بته جقه ای شاد تا طرح جمجمه های مک کویین می توانند با تغییر تیپ، جلوه و شادابی خاصی ایجاد نماید .

منبع: دنیای مد