جدیدترین مدل‌های عینک آفتابی با برندهای معروف

۰۵ تیر ۱۳۹۵

۲۷

شاید شما هم یکی از طرفداران پر و پا قرص عینک‌های معروف با برندهای مشهور هستید و حتماً دوست دارید بدانید، هر سال چه فرم عینک‌هایی به بازار عرضه می‌شوند. انتظار همه ما از عینک‌های مد سال شیک بودن آنهاست البته میزان پوشانندگی و محافظت آنها از چشم و نواحی اطراف آن در برابر نورخورشید نیز اهمیت دارد.

جدیدترین مدل‌های عینک آفتابی با برندهای معروف

اگر به دنبال خرید معروف‌ترین برندهای عینک آفتابی هستید، انتخاب خود را به برندهای زیر محدود کنید:

عینک‌های آفتابی

این روزها مردم اهمیت زیادی به استفاده از مدل‌های جدید عینک‌های آفتابی می‌دهند. مردها و زن‌ها به سراغ خرید عینک‌هایی می‌روند که هم شیک هستند و هم مد سال. اگر عینک انتخابی شما با شخصیت‌تان متناسب نباشد، از جذابیت شما می‌کاهد، بنابراین حتی عینک‌های آفتابی‌تان را نیز باید با دقت و هشیاری انتخاب کنید. مدل‌های عینک هر سال و یا دست‌کم هر چند وقت یکبار تغییر می‌کنند؛ بنابراین عینک‌های 2012 نیز نسبت به سال‌های قبل متفاوت هستند.

خوشبختانه عینک‌های آفتابی نیز تنوع بسیار زیادی دارند، اما با وجود تفاوت‌های ظاهری، همگی هدف‌های مشترکی را دنبال می‌کنند: محافظت در برابر اشعه‌های زیانبار نور خورشید، جلوگیری از سرطان پوست، جلوگیری از چین و چروک‌های دور چشم، محافظت از چشم‌ها، جلوگیری از آفتاب سوختگی و... برای ساختن عینک‌های آفتابی از دو ماده اصلی استفاده می‌شود: مواد پلاستیکی و مواد شیشه‌ای. عینک‌های شیشه‌ای از چشم‌ها در برابر اشعه‌های زیانبار خورشید محافظت بیشتری می‌کنند.

جدیدترین مدل‌های عینک آفتابی

عینک‌های شیشه گرد

امسال سال استفاده از عینک‌های شیشه گرد است. این عینک‌ها بسیار شیک به نظر می‌رسند و تقریباً همه مردم این مدل  را دوست دارند.  

عینک‌های مدل گربه‌ای

این مدل عینک‌ها بسیار باکلاس هستند و به صورت فرد جذابیت و زیبایی بسیاری می‌دهند. بسیاری می‌گویند که این مدل بین‌المللی‌ترین مدل عینک و شکل ظاهری آنها شبیه چشمان گربه است. مدل چشم گربه‌ای بسیار منحصر به فرد است و مطمئناًدرخشش بسیاری خواهد داشت.

عینک‌های آفتابی اسپورت

معمولاً این نوع عینک‌ها را ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌دهند. بسیار منحصر به فرد هستند.

عینک‌های کمرنگ طوسی

این عینک‌ها بسیار زیبا هستند و پیش‌بینی می‌شود که افراد زیادی را جذب خود کنند.

عینک‌های تغییر شکل داده شده

عینک‌ها مدل‌های خاص و تغییر یافته‌ای دارند و با شکل عینک‌های معمولی فرق دارند. مثلاً به شکل قلب، الماس و مدل‌های دیگر هستند. افرادی که از این عینک‌ها استفاده می‌کنند، می‌خواهندکه متفاوت به نظر برسند.

عینک‌های مستطیلی سال

این عینک‌ها دقیقاً شکل مستطیل دارند بسیار مد روز و جذاب به نظر می‌رسند و به نظر می‌رسد و پیش‌بینی می‌شود امسال طرفداران زیادی داشته باشد.

عینک‌های شیب‌دار

در این مدل، لنز عینک به صورت شیب‌دار است. آنها بسیار زیبا به نظر می‌رسند و در میان عینک‌های آفتابی بزرگ‌ترین عینک‌ها هستند.

عینک‌هایی که رنگ شیشه و فریم آنها متضاد است

به طور کلی عینک از دو بخش شیشه و فریم تشکیل شده است هم رنگ شیشه و هم رنگ فریم در مدل عینک اهمیت زیادی دارد. امسال از این مدل عینک‌های ضد و نقیض دوباره استفاده خواهد شد.

عینک‌های آفتابی رنگی سال

رنگ‌ها به عینک‌ها طرح و استایل می‌دهند و در چگونه به نظر رسیدن آنها تفاوت‌های زیادی ایجاد می‌کنند. معمولاً مردم از عینک‌های سیاه، خاکستری و قهوه‌ای استفاده می‌کنند، ولی امسال از رنگ‌های سبز، صورتی و قرمز نیز به صورت سایه، روشن استفاده می‌شود.

چند نکته برای انتخاب عینک مناسب با چهره شما

رنگ عینک تأثیر زیادی در تناسب آن با چهره دارد و باید با رنگ چهره و حالت صورت‌ متناسب باشد تا فرد زیباتر به نظر برسد.

از هر مدل و رنگی که عینک خود را انتخاب می‌کنید، بهتر است بیشتر به سراغ عینک‌های شیشه‌ای بروید.

ورساچه Versace

معمولاً عینک‌های ورساچه گران‌قیمت‌ترین عینک‌های  آقتابی هستند؛ چون از گرانترین مواد در ساخت آنها استفاده می‌شود.

پرادا Prada

این عینک‌ها ‌شیک و لوکس اما در عین حال کمی گران قیمت هستند.

شنل Chanel

عینک‌های شنل بسیار معروفند و از چشم‌ها در برابر نورخورشید بسیار خوب محافظت می‌کنند.

گوچی Gucci

در ساخت عینک‌های گوچی نیز از مواد بسیار باکیفیت استفاده می‌شود و اگر به خوبی نگهداری شوند تا سال‌های سال قابل استفاده هستند.

ری بن Ray- Ban

یکی از معروف‌ترین برندهای عینک است که معمولاً طرح‌های آن منحصر به فرد می‌باشد. این عینک‌ها بسیار مقاوم هستند و حتماً رضایت شما را جلب خواهند کرد.