لباس مناسب محل کار شما چیست ؟

۱۵ اسفند ۱۳۹۴

۹۶

مطمئنا دیگر بر کسی پوشیده نیست که ظاهر در محیط کار از چه اهمیتی برخوردار است. شاید بیش از عملکرد شما نمایانگر حرفه ای بودن یا نبودن شماست. حال کارشناسان ما برای شما خانم های خوشتیپ، راهکاری عملی دارند. با این مقاله همراه ما باشید.

لباس مناسب محل کار شما چیست ؟

1- هرگز تاثیر رنگ ها را فراموش نکنید

به یاد داشته باشید که هر رنگ پیامی را به اطرافیان شما ارسال می کند، هرگز در محیط کار از رنگ های جیغ استفاده نکنید. رنگ هایی چون خاکستری، سرمه ای و مشکی رنگ های رسمی به شمار می آیند.

چگونه در محل کارم لباس بپوشم؟

2- بیش از اندازه از جواهرات و زیورآلات استفاده نکنید

هرگز محل کار خود را با یک مهمانی اشتباه نگیرید و بیش از اندازه از جواهرات استفاده نکنید. استفاده از چند دستبند، انگشتر بزرگ و … شما را غیر حرفه ای نشان می دهد.

چگونه در محل کارم لباس بپوشم؟

3- کفش پاشنه بلند بپوشید اما نه …

بهتر است در محل کار خود از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید اما نه کفش هایی که ارتفاع پاشنه آن بیش از 5 سانتی متر است چرا که خیلی غیر رسمی بوده و مناسب مهمانی و … است . بعلاوه اینکه پوشیدن کفش با پاشنه 10 سانتی متر برای یک روز طولانی انتخاب مناسبی نیست.

چگونه در محل کارم لباس بپوشم؟

4- مقدار کمی آرایش کنید

توجه کنید که مقدار کمی آرایش بهتر از آرایش نکردن در محیط کار است اما در آرایش کردن افراط نکنید و محیط کار خود را با مهمانی اشتباه نگیرید.

چگونه در محل کارم لباس بپوشم؟

5- حتما از عطر و ادکلن استفاده کنید

لطفا در استفاده از عطر افراط و تفریط نکنید! شاید برای شما هم پیش آمده است که بوی عرق همکارتان محیط را برای شما آنچنان جذاب آور کرده که تحمل ماندن را نداشته باشید. سعی کنید بعد از استحمام از مام زیر بغل استفاده کنید. بعلاوه استفاده از عطر در نقاطی که نبض دارند مانند گردن، مچ دست می تواند بوی عطر شما را طنین انگیز کند. بد نیست همواره یک شیشه کوچک از عطر را در کیف خود داشته و بعد زمان مدت زمان مشخصی عطر خود را تمدید کنید.

منبع : چی بپوشم