رنگ لباس شما با شخصیتتان چه ارتباطی دارد ؟

۱۸ آذر ۱۳۹۴

۱۵۸

تقریبا همه انسان ها رنگ خاصی را بیشتر از رنگ های دیگر دوست دارند. امروز قصد داریم “ارتباط شخصیت افراد و رنگ لباس” آنها را بیان کنیم. با اینکه هر فصلی رنگ و طرح خود برای انتخاب لباس را دارد اما انتخاب انسان ها بر یک اصل ثابت استوار است.اکنون بهتر است رنگ مورد علاقه خود برای لباس را بگویید تا به شما بگوییم چه شخصیتی دارید.

رنگ لباس شما با شخصیتتان چه ارتباطی دارد ؟

لباس سبز

انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده آن است که صاحبان آن، شخصیتی قوی واراده ای بالا دارند. در تصمیم گیری ها خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خود رای و مغرورند. این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران پیشقدم می شوند.

لباس آبی

اکثر آبی پوش ها دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس وشفاف دارند. این افراد به راحتی فکر و نظر خود را به دیگران منتقل می کنند و به همین نسبت شجاعت و جرات ویژه ای هم از خودشان نشان می دهند. آن ها زندگی را زیبا دیده وبیشترین تلاش را برای استفاده بهینه از آن می کنند.

لباس مشکی

بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسان هایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه ز ندگی می کنند و در عین حال بسیار دست و دلبازند و تلاش می کنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته وگرهی از مشکلات آنها باز کنند. آن ها بسیار اجتماعی ظریف و ساده پسند هستند.

ارتباط  شخصیت افراد و رنگ لباس

لباس قهوه ای

این افراد سمبل مهربانی ومحبت هستند. برخی روان شناسان می گویند رنگ قهوه ای هر چه تیره تر باشد مهر ومحبت صاحبش بیشتر است. این افراد بسیار خونسردند و تقریباً هر چه را می خواهند به راحتی تصاحب می کنندآن ها دربدترین شرایط می توانند بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنند.

لباس خاکستری

انتخاب رنگ خاکستری نشان دهنده این نکته است که این افراد معمولاً شخصییتی آرام وبا اعتماد به نفس دارند. هر چند روان شناسان می گویند افرادی که دل در گرو رنگ خاکستری دارند، دو دسته هستند: یا از شخصیتی عصبی وانقلابی دارند وهمیشه به دنبادل آرامش می گردند. آن ها در مجموع انسان هایی سر سخت وسنگین دل هستند. نفوذ کردی برای همیشه در دلشان جای خواهی داشت.

لباس سفید

افرادی که لباس های سفید را دوست دارند انسان های خوش قلبی هستند و همیشه به دنبال دوست می گرند. این افراد معمولاً از کودکی روی پای خود بزرگ شده ودوست ندارند به دیگران تکیه کنند. در موقعیت های کاری، همیشه در حال ساختن نردبانی برای بالا رفتن از آن هستند، چرا که معتقدند از هر فرصتی باید استفاده کرد.

منبع : چی بپوشم