10 نشانه زنان خیانت کار در زندگی زناشویی

۲۲ خرداد ۱۳۹۵

۱۹

واقعا در روابط زناشویی چیزی بنام یک "رابطه کامل" وجود ندارد و متاسفانه با این که شما تصور می کنید همسرتان بسیار به شما علاقمند است احتمال خیانت او وجود دارد. در زیر 10 نشانه اصلی که ممکن است (نه لزوما") دلیل خیانت یک زن باشد را می خوانید.

10 نشانه زنان خیانت کار در زندگی زناشویی

واقعا در روابط زناشویی چیزی بنام یک "رابطه کامل" وجود ندارد و متاسفانه با این که شما تصور می کنید همسرتان بسیار به  شما علاقمند است احتمال خیانت او وجود دارد. بخاطر داشته باشید، زنان بسیار نکته بین و دقیق هستند و درصورت خیانت مانند یک تبهکار حرفه ای ردی از خودشان باقی نمی گذارند بنابراین شما باید خوب  حواستان را جمع کنید. در زیر 10 نشانه اصلی که ممکن است (نه لزوما") دلیل خیانت یک زن باشد را می خوانید:

نشانه شماره 10 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  فاصله گرفتن و جدایی از خانواده

این واقعیت که او دیگر علاقه ای به رسیدگی امور خانواده ندارد و تمایلش را به برقراری رابطه با خانواده و دوستان شما از دست می دهد، می تواند دلیل  بر پشیمانی و ندامت ناشی از خیانت باشد. او ممکن است بخاطر خیانتش احساس گناه کرده و روبرو شدن با دوستان یا خانواده شما او را به یاد گناهانش  بیندازد. بنابراین هرچقدر او در صداقت و درستی قوطه ورتر شود، بهمان اندازه مجبور بتحمل عذاب وجدان کمتری خواهد شد.

نشانه شماره 9 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  افزایش پرخاشگری و ستیزه جویی

آن روزهای تفاهم و همدلی و رضایت که با هم داشتید به پایان رسیده. اخیرا او با هر کار شما شروع به مشاجره و شکایت پرداخته و از هر بهانه ای برای نزاع و  تخریب شخصیت شما استفاده میکند. نق زدنها به او کمک می کند تا احساس گناه را از بین برده و یا حداقل کمترکند. بنابراین اگر عیب جوییهای او از شما بصورت یک  عادت درآمده کمی دقت کنید ببینید چه اتفاقی در حال افتادن است.

نشانه شماره 8 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  دوستی با فردی جدید

یک از نشانه های شروع خیانت قرار گرفتن فردی جدید در سر راه اوست که ممکن است از طرف او "همکار" یا "دوست قدیمی" اطلاق شود. او از بیان جزئیات  دوستی با فرد جدید خودداری کرده و سعی در پوشاندن آنها دارد.

نشانه شماره 7 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  ممانعت از پاسخگویی به سؤالات ساده

همیشه نسبت بفردی که حتی از پاسخگویی به ساده ترین و منصفانه ترین سوالات شما سرباز می زند و یا سوالات شما را از خودتان می پرسد (این امر نشانگر  یافتن یک جستجوی ذهنی برای دروغگویی است) ضنین و مشکوک باشید. هشیار باشید در مورد دیر آمدن ها به خانه و اینکه او با غرولند در جواب سوال شما می  گوید: " چرا می خوای بدونی کی از محل کارم خارج شدم؟ ". اگر او به سوالاتی که همیشه عادت داشت داوطلبانه و با رقبت پاسخ دهد ولی اکنون با حالت  تدافعی و جبهه گیرانه علاقه ای به جواب دادن آنها ندارد، بدانید که او چیزی (یا کسی....) را از شما پنهان میکند.

نشانه شماره 6 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  ایجاد تغییرات در عادت ها

اگر او سرش جای دیگری گرم باشد، بطور قطع متوجه تغییراتی در انجام عادتها و کارهای روزمره اش خواهید شد. دیگر تمایلی به سینما رفتن وجود ندارد و صحبتی  از شرکت در کلاسهای آموزشی نمی شود. معمولا" مردان دوست دارند با معشوقه جدیدشان ملاقات کنند و این امر موجب غفلت و بازماندن از انجام مشغولیات  گذشته می گردد.

نشانه شماره 5 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  افزایش آرایش و آراستگی

همانگونه که خود شما در ابتدای ارتباطتان سعی در نشان دادن محاسن خود به یکدیگر داشتید، اکنون او نیز بصورت ناگهانی اصرار در آرایش بیشتر و تغییر  لباس    و دگرگون کردن ظاهر خود برای فردی دیگر دارد.

نشانه شماره 4 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  افزایش استقلال و خودکامگی

یک نشانه مهم کج روی این است که او از نهاد دو نفره خانواده جدا شده و به سمت خودمختاری پیش می رود. او دیگر نمی گوید "ما" می گوید "من" بعلاوه کار  خودش را انجام می دهد و تمایلی به مشورت در مورد اندیشه های آینده زندگی ندارد. او طوری رفتار میکند که به شما بفهماند دیگر نیازی به نگهداری شما ندارد.

نشانه شماره 3 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  تغییر در زندگی جنسی

ایجاد تحولات ناگهانی، عدم تمایل و سربازدن در آمیزش همچنین ارضا نشدن مانند گذشته، می تواند نتیجه درمیان بودن فرد دیگری باشد.

نشانه شماره 2 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  افزایش مشغولیتها

او میگوید دیگر وقت انجام فعالیت های فوق برنامه را با شما ندارد با اینحال وقتی که "دوستش" با او تماس می گیرد همان لحظه حاضر و آماده شده و بیرون می رود.   او بسیار زیاد برای "کار" از خانه خارج می شود.

نشانه شماره 1 خیانت زنان در زندگی زناشویی:  بی تفاوتی و بی اهمیتی

چه چیزی بدتر از این است که همسر شما تقریبا در مورد همه چیز نق بزند؟ به نظر می رسد بدتر این باشد که او دیگر توجه نکند که حتی شما یک موجود زنده  هستید. همانطور که نشانه شماره 9 (بهانه جویی و گیر دادن سر هر موضوع) یک نشانه خیانت محسوب میگردد بر عکس آن هم یعنی بی اهمیتی در انجام  کارهای شما نیز دلیلی محکم است. دیگر برای او فرقی نمیکند که شما کجا میروید و چه کار می کنید. اگر عقیده خود را مثلا" در مورداحساس خود و یا ظاهر او  ابراز کنید با جوابی سرد مواجه خواهید شد. بعبارت دیگر او همان اندازه اهمیتی که شما برای موضوعات مختلف قائل هستید، قائل نخواهد بود بخصوص که آن موضوع  مستقیما" در رابطه شما تاثیر گذار باشد.

واقعیت گرا باشید:   با این فکر که همسرتان هیچ وقت به شما خیانت نمی کند، خودتان را فریب ندهید و از طرف دیگر فورا"  او را متهم به خیانت نکنید. اگر همسر شما دارای یک از نشانه های فوق بود، دلیل بر این است که احتمالا" چیزی در  این رابطه غلط می باشد و لزوما" دلیلی بر اتهام نهایی نیست. در هر حال با خواندن این مقاله فرصی مناسب برای شما  پیش می آید تا بتوانید برخورد و دیدگاه منطقی تری نسبت به مسائل داشته باشید. موضوع مهم تر اینکه اجازه ندهید آنچه  که ممکن است تنها یک حس حسادت در شما باشد باعث تخریب افکارتان در مورد همسرتان شود چرا که اشتباه انگاری و  نتیجه گیری زود هنگام ممکن است یک رابطه را برای همیشه از بین ببرد پس همه حقایق را پیش از روبرو شدن با وی  در نظر داشته باشید.

منبع: پایگاه تنظیم خانواده