دستور العمل نقاشی دیوار منزل

۱۳ دی ۱۳۹۴

۵۱

آیا تا به حال شده که در اتاقی راه بروید و احساس کنید چقدر رنگ آمیزی در آن اتاق نا‌هماهنگ با عناصر دیگر است؟! رنگی که برای فضایی انتخاب می‌کنید باید متناسب با ویژگی‌های فضا‌ی مورد نظر باشد. شما می‌توانید با انتخاب رنگی صحیح فضای کوچک خود را بزرگ‌تر جلوه دهید و برعکس. این مطلب به شما می‌گوید که چگونه نقاشی متناسب و ایده‌آلی داشته باشید.

دستور العمل نقاشی دیوار منزل

میزان دشواری: آسان

دستورالعمل‌ها:

1.     قبل از شروع کار اطمینان حاصل کنید که کاملا کف اتاق را با ورقه‌های پلاستیکی بپوشانید و تمام حاشیه‌ها و قسمت‌هایی که نمی‌خواهید رنگ شوند را با نوار چسب بپوشانید.تا با خیال راحت‌تر به نقاشی بپردازید.

2.     اگر فضای مورد نظر شما فضای کوچکی است شما می‌توانید به دو طریق آن را نقاشی کنید. اگر تمایل دارید که فضا باز‌تر و بزرگ‌تر به نظر برسد از رنگ‌های  بسیار ملایم استفاده کنید و اما اگر قصد دارید فضا صمیمی‌تر و گرم‌تر به نظر برسد می‌توانید از رنگ‌های تیره‌تر استفاده نمایید.

3.     اگر فضای مورد نظر فضایی بزرگ و وسیع است شما ازادی عمل بیشتری برای نقاشی آن فضا دارید. رنگ‌های ملایم فضا را بازتر و وسیع‌تر از آنچه هست می‌سازد و رنگ‌های تیره و پررنگ می‌تواند عمق و انسجام بیشتری به فضای بزرگ شما دهد.

مننبع : برترین ها