در هنگام پوشیدن لباس مشکی این نکات را رعایت کنید

۰۲ فروردین ۱۳۹۵

۷۶

مطمئنا برایتان پیش آمده که بخواهید لباس مشکی به تن کنید و مشکلاتی چون بور شدن لباس و یا عدم هماهنگی آن مواجه شده باشید. با ما همراه باشید تا با 5 قانون هنگام پوشیدن لباس مشکی آشنا شوید.

در هنگام پوشیدن لباس مشکی این نکات را رعایت کنید

1- لباس هایتان را با یکدیگر هماهنگ کنید

اگر قصد آن را دارید از سر تا پا مشکی بپوشید به سایه ها و طیف رنگ مشکی توجه داشته باشید. اساسا برخی از مشکی ها دارای پس زمینه ای از رنگ قهوه ای و یا بنفش است؛ بنابراین لباس هایتان را از یک طیف انتخاب کنید.

2- از طرح های مختلف استفاده کنید

اگر لباس مشکی که انتخاب نموده اید لباس فرم شما در محل کار نیست به راحتی می توانید از طرح های مختلف استفاده کنید. مثلا می توانید یک پلیور مشکی را به همراه یک شلوار راه راه  ست کنید. همواره قوانین را بشکنید!

3- پارچه های پنبه ای را با احتیاط انتخاب کنید!

توجه داشته باشید که پارچه های پنبه ای خیلی زود رنگ مشکی خود را از داده و اصطلاحا بور می شوند بنابراین در شستشوی این لباس ها از مواد شوینده قوی استفاده نکنید و بیش از اندازه آن ها مورد شستشو قرار ندهید.

5 قانون هنگام پوشیدن لباس مشکی

4- لباس های مشکی خود را خشکشویی کنید

بهتر است از شستشوی لباس های مشکی خود در منزل اجتناب کرده و آن ها را به خشکشویی بدهید تا با مواد مخصوص مورد شستشو قرار دهند. همچنین اگر به هر دلیلی قصد شستشوی لباس های مشکی خود را داشتید حتما با آب سرد آن ها بشویید.

5- لباس های مشکی قدیمی را کنار بگذارید!

اگر لباس مشکی تان بور شده است به شما پیشنهاد می کنیم که اکیدا آن را به تن نکنید، چرا که شما را بسیار بد جلوه خواهد داد.

منبع :  چی بپوشم