درخواست رضا کیانیان برای تدوین برنامه آب و هوا

۰۷ مرداد ۱۳۹۵

۱۷

رضا کیانیان با انتشار متنی در صفحه شخصی اش از رئیس جمهور حسن روحانی خواست برنامه برای بهبود اوضاع آب و هوا تدوین کنند.

درخواست رضا کیانیان برای تدوین برنامه آب و هوا

رضا کیانیان با انتشار متنی از رییس‌جمهور درخواست کرد تا با تدوین برنامه جامع و فراگیر آب و هوا و به تصویب رساندن آن در مجلس همگان را موظف به اجرای آن کند.

بازیگر «روبان قرمز» در آغاز متن خود که در اینستاگرام منتشر کرده است، به دستاوردهای دولت حسن روحانی در زمینه سیاست خارجی و اقتصاد اشاره کرده و آورده:

«جناب آقای رئیس جمهور، پس از سلام، من و همه‌ی آن‌هایی که به شما رأی دادیم، به خاطر نویدِ تدبیر و امیدی بود که وعده دادید. شما در این سه سال کارهای بزرگی را در عرصه سیاست خارجی و اقتصاد به سرانجام رساندید؛ تاریخ شاهد است.   و همچنان، من و همه‌ کسانی که به لیست مورد تأیید شما برای نمایندگی مجلس رأی دادیم؛ به خاطر احتیاج به امید بود. »

او در ادامه به موضوع بی‌آبی، آلودگی هوا و ریزگردها پرداخته و از رییس‌جمهور درخواست کرده است که برنامه جامع و فراگیر آب و هوا را تدوین کرده و با تصویب آن در مجلس همه را موظف به اجرای آن کند.

آقای رییس جمهور، شما بهتر از هر کسی درباره بی‌آبی سرزمین‌مان می‌دانید؛ از آلودگی هوا و ریزگردها، شما بیشتر از هر کسی خبر دارید و اطمینان دارم که برای درمان این دو معضل بزرگ، از اهل فن کمک گرفته‌اید. خواهشمندم هر چه زودتر برنامه جامع و فراگیر آب و برنامه جامع و فراگیرِ هوا را تدوین کنید و به تصویب مجلس برسانید تا از فردای تصویب همه موظف به اجرای آن شویم. چون تا به حال با خواهش و تمنا، کاری پیش نرفته است. اطمینان دارم با تدبیر و امید می‌توانیم بر خشکسالی و بی‌هوایی پیروز شویم. »

بازیگر «کفش‌هایم کو» ضمن اینکه اعلام کرده است که باز هم به حسن روحانی رای می‌دهد تا برنامه‌های خود را هر چه بیشتر به سرانجام برساند، افزوده است: «درپایان اضافه می‌کنم: با اینکه نسبت به فرهنگ و هنر کم‌مهری کرده‌اید، اما باز هم به شما رأی خواهم داد، تا بتوانید برنامه‌های خود را هر چه بیشتر به سرانجام برسانید. »

عکس و متن منتشر شده توسط رضا کیانیان

منبع: khabaronline.ir