حضور فاطمه معتمدآریا در فیلم برف سرخ

۲۳ تیر ۱۳۹۵

۱۲

فاطمه معتمدآریا برای بازی در فیلم «برف سرخ» قرارداد بست. این فیلم پنجاهمین فیلم سینمایی فاطمه معتمدآریا خواهد بود!

حضور فاطمه معتمدآریا در فیلم برف سرخ

فهرست بازیگران فیلم سینمایی «برف سرخ» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و به تهیه کنندگی مسعود ردایی بزودی تکمیل خواهد شد. این فیلم به تازگی وارد مرحله اولیه پیش تولید شده است و با گزینش عوامل، طی ماه های آینده جلوی دوربین خواهد رفت. این فیلم اخیرا پروانه ساخت خود را دریافت کرده است و دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می شود که نوروز امسال سریال متفاوت «بیمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند.

فاطمه معتمدآریا که گمانه زنی ها از حضور او در این فیلم حکایت داشت، به تازگی با پروژه قرارداد امضا کرده است. «برف سرخ» پنجاهمین فیلم کارنامه پربار فاطمه معتمد آریا خواهد بود. او در این فیلم نقش زنی دردمند به نام خورشید را ایفا خواهد کرد.

این دومین همکاری معتمدآریا و توکلی پس از فیلم «اینجا بدون من» خواهد بود که سال 1389 ساخته شد. پیش بینی می شود نخستین نمایش این فیلم امسال درجشنواره سی وششم فیلم فجر باشد.

درخلاصه داستان فیلم برف سرخ که یک درام اجتماعی است، آمده: خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند. در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی روند...

بهرام توکلی ساخت فیلمهای «من دیه گو مارادونا هستم»، «بیگانه»، «آسمان زرد کم عمق»، «اینجا بدون من»، «پرسه در مه»، «پابرهنه در بهشت» و «عقل سرخ» را در کارنامه خود دارد و این هشتمین فیلم بلند او خواهد بود.

منبع: khabaronline.ir