پوستر تبلیغاتی جدید شیائومی به جدیدترین تغییرات این گوشی اشاره دارد

۰۴ مهر ۱۳۹۵

۷

هرچه به زمان معرفی رسمی موبایل پرچمدار شیائومی یعنی Mi 5s در تاریخ 6 مهر ماه نزدیک تر می شویم، اخبار و شایعات بیشتری پیرامون آن به گوش می رسد. حال در تصویر تبلیغاتی رسمی که از سوی کمپانی مذکور منتشر شده، اطلاعاتی در مورد طراحی آن دیده می شود.

پوستر تبلیغاتی جدید شیائومی به جدیدترین تغییرات این گوشی اشاره دارد

در تصویر تبلیغاتی بدنه سرامیکی Mi 5s تأیید می گردد، که شبیه به پرچمدار قبلی یعنی Mi 5 خواهد بود. همچنین در این عکس به باریک تر شدن پنل پشتی در لبه ها نیز که از خصوصیات بارز نسل قبلی است، اشاره شده:

به هر حال زمان زیادی تا مراسم رونمایی از این اسمارت فون باقی نمانده و به لطف شایعات موجود، در حال حاضر نسبت به برخی از مشخصات سخت افزاری آن آگاه هستیم. همچنین دیروز «لی جون» مدیرعامل شیائومی نمونه تصویر ثبت شده توسط ماژول دوربین دوگانه Mi 5s را منتشر ساخت، که کمی امیدوار کننده است.

گفتنی است هنوز اطلاعات دقیقی در مورد دوربین اصلی این تلفن همراه در دست نیست، اما شایعات نشان می دهند ماژول دوربین دوگانه این دستگاه از حسگرهای جدید IMC260 و ISOCELL S5K2L1 تشکیل شده، اما با توجه به تفاوت قابل توجه این دو سنسور به خصوص از نظر گشودگی دیافراگم، نمی توان به قطعیت در این باره نظر داد.

منبع: دیجیاتو