اتاق خوابی زیبا و محلی دنج و راحت

۰۹ تیر ۱۳۹۵

۲۸

یک اتاق خواب که به شما همه‌جوره حس راحتی و آرامش می‌دهد، به نظر فوق‌العاده می‌رسد. این فضا حرم اَمن و دنجی برای مسافران خسته و کسانی که به آن پناه می‌‌برند، است.

اتاق خوابی زیبا و محلی دنج و راحت

فضای این اتاق بسیار نرم و راحت است و ساکنانش را به ناز می‌پروراند. سبک طراحی آن از هتل‌های اروپایی الهام گرفته شده است.

اتاق دروازه‌ای خوشایند برای وارد شدن به محلی دنج و راحت است که در آن می‌توان از لحظات زندگی لذت برد و در راحتی، سبکی و آرامش غوطه‌ور شد. هر کس که تا به حال در یک هتل لوکس و مجلل اقامت داشته است، می‌داند که چقدر راحتی و آرامش آن اعتیاد‌آور است و دل کندن از آن دشوار چرا که نمی‌توان این همه ملایمت وخوشی را پشت سر گذاشت و اتاق را ترک کرد.

طراح این اتاق، تمام تلاش خود را کرده تا فضایی ایجاد کند که همین حس را به شما می‌دهد، حسی پر از راحتی و خوشی مثل هتل‌های بسیار شیک و مجلل. او کارش را بیشتر روی تختخواب متمرکز کرده است چرا که معتقد است هیچ چیز به اندازه خوابی راحت و آسوده، خستگی را از تن به در نمی‌برد.

طرح تختخواب را با روکش بسیار نرم و با کیفیت پوشانده است. تخت پُر از پر، ملحفه‌های بسیار باکیفیت (با تاروپودی که با شما حرف می‌زنند)، بالش‌های بسیار نرم و راحت و یک لحاف بسیار نرم و پر حجم. حسی که با دراز کشیدن روی این تختخواب به شما دست می‌دهد، مثل دراز کشیدن روی ابرها در آسمان است طوری که می‌خواهید تمام روز را همانجا بمانید و از تختخواب جدا نشوید.

بقیه امکانات اتاق به گونه‌ای طراحی و چیده شده‌اند که حتی می‌توانید تمام طول روز همانجا بمانید و کارهایتان را انجام دهید. یک میز کار و فضای کافی برای قرار دادن لپ تاپ روی آن و انجام کارها، یک صندلی راحت که در کنار میز، فضای خوبی را برای خواندن و مطالعه ایجاد کرده است.

یک گنجه یا کمد که تلویزیون و دی‌وی‌دی روی آن قرار دارد، برای تماشای تلویزیون و یک بالکن شخصی فوق‌العاده که در آن صندلی‌های راحتی کوسن‌دار و یک نیمکت برای آنکه روی آن لم بدهید و با گرمای ملایم خورشید، گرم شوید. در حقیقت، طراح چنین فضایی را طراحی کرده است تا ساکنانش در آنجا کاملا راحت باشند و میلی برای ترک کردن آنجا نداشته باشند.

تختخواب مبله شده با رنگ آبی خیلی کمرنگ، ‌دیوارهای بسیار روشن و کمرنگ و پرده‌های راه راهِ آبی و سبز کرفسی بسیار روشن و ملایم، همگی دست به دست هم داده‌اند تا این اتاق بسیار تازه و نشاط‌آور باشد. یک نیمکت چرم و بافته شده برای آنکه بنشینید و صبحانه خوبی را نوش‌جان کنید. قفسه کتاب و سایر وسایل اتاق همگی به رنگ تیره انتخاب شده و به خوبی با هم سِت شده‌اند.

بافت‌های جذاب در این اتاق به چشم می‌‌خورد مثل بافت صندلی راحتی و بافت بامبوی گنجه که بسیار چشم‌نواز و خیره کننده هستند. چه کسی دوست دارد که در کالیفرنیا اقامت داشته باشد بدون آنکه به خورشید سلامی داده باشد و گرمای آن را روی تمام سلولهای پوستش احساس کند؟

این بالکن راحت و دنج با صندلی‌های آلومینیومی کوسن‌دار که در نهایت روی آنها با پودر بُرنز پوشانده شده است و آلومینیومی بودنشان را پنهان می‌کنند. یک صندلی مبله   کوچک که برای میز تحریر کنار تخت بسیار مناسب است.

منبع: زندگی آنلاین