آیا شیک بودن به هیکل یا نوع لباس شما بستگی دارد؟

۰۶ فروردین ۱۳۹۵

۱۳۶

آیا تا به حال پستی از لباس های جدیدتان در اینستاگرام گذاشته اید که به اندازه ی توقع شما بازدید و لایک نداشته است وشدیدا متعجب شده اید؟ شاید فکر می کردید که این بهترین تیپی است که تاکنون داشته اید ولی دیگران این فکر را نمی کنند. آیا به استعداد ها و استایل خودتان شک کرده اید؟ یا فکر می کنید مردم فکر می کنند که تیپ شما زیاد خوب نیست؟ شیک بودن به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد! با ما همراه باشید.

آیا شیک بودن به هیکل یا نوع لباس  شما بستگی دارد؟

حقیقت این است که با مد پیش رفتن فقط به فکر و دیدگاه شما بستگی دارد و نه به شمایل شما و یا برندی که به تن می کنید و یا مقدار لباس هایی که می خرید و در کمدتان دارید. یکی از کاربران سایت Theoutfit.com می گوید من هم زمانی این وضعیت را تجربه می کردم و کمی به عقب برگشتم و به عکس های پست شده ی خودم در شبکه های اجتماعی نگاه کردم و در آن زمان فکر مردم راجع به من برایم خیلی مهم بود. اینکه مثلا در دلشان می گویند ” اگر من بودم این لباس را طور دیگری ست می کردم” و حرف های از این قبیل. ولی این حقیقت که فقط من این لباس را می پوشم و این گونه که خودم می خواهم آن را می پوشم اعتماد به نفس خاصی به من می داد که هم اکنون هم حاضرم آن ها را به اشتراک بگذارم زیرا که فکر می کنم خوب بنظر می رسم.

لایک های شبکه های اجتماعی به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد!

بیشتر مواقع مساله ی اصلی اینست که جرات اشتراک گذاری زاویه ی دیدتان بدون توجه به تعداد لایک ها و فکر دیگران داشته باشید. و به این فکر کنید که زمان شما ارزش این را ندارد که بخواهید به این مساله فکر کنید که کدام عکس لایک بیشتری می خورد.

لایک های شبکه های اجتماعی به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد!

هر دفعه که پست جدیدی می گذارید به این فکر کنید که بهتر از قبل هستید. تعداد لایک هایی که دریافت می کنید بعضی مواقع بیشتر با اعتماد به نفس به دست می آید تا گذاشتن هشتگ های عجیب و غریب و تلاش برای جلب توجه. پس قبل از پست کردن هر عکس کلی راجع به آن پیش داوری نکنید و سعی کنید با اعتماد به نفس آن را برای فالورهایتان قرار دهید. اغلب افراد برای همین عکس های با اعتماد به نفس شما ، شما را فالو کرده اند.

لایک های شبکه های اجتماعی به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد!

در آخر باید بگویم که همان طور که هیچ وقت نباید هیکل کس دیگری را با خودتان مقایسه کنید ، توانایی در مد و یا فشن را هم در دیگران با خودتان مقایسه نکنید. اگر عاشق ست کردن لباس ها هستید سعی کنید از این قضیه و روند ست کردن ها لذت ببرید و سعی نکنید با این کار توجه دیگران را جلب کنید که شما را برای استعدادتان تشویق کنند. منحصر به فرد بودن زودگذر است. و خاصیت این خاص بودن اینست که همه ی آن هایی که شما را تشویق می کنند مانند هزار اکانت دیگر در آخر روز همه ی اکانت ها را به یک اندازه خوب می بینند و این می شود نتیجه ی کلی تلاش شما برای جلب توجه دیگران.

امیدواریم که سال جدید را با دیدی باز تر و روشن تر و با اعتماد به نفس و امید به آینده شروع کنید. 

منبع : چی بپوشم