برگزاری 2 رویداد استارتاپی درباره موتورجست‌جوهای بومی

۱۷ مهر ۱۳۹۵

۶

دبیر کمیته راهبری موتور جستجوهای بومی از برگزاری 2 رویداد استارتاپی مرتبط با این صنعت، خبر داد و گفت: رویداد پژوهش و نوآوری باز و رویداد کارآفرینی به صورت 2 رویداد مکمل برگزار می‌شوند.

برگزاری 2 رویداد استارتاپی درباره موتورجست‌جوهای بومی

علیرضا یاری اظهار داشت: جویشگر (موتورجست‌جو) تنها یک ابزار جستجو و ارائه داده نیست. بلکه مجموعه‌ای از ابزارها است که با ارائه خدمات متنوع و جذاب در قالب یک وب‌گاه منجر به جذب بیشتر کاربران و تاثیر در زندگی آنان می‌شود و از تعامل با کاربران کسب درآمد می‌‌کند.

دبیر کمیته راهبری موتور جستجوهای بومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به برگزاری 2 رویداد استارتاپی درباره موتورجست‌جوهای بومی، توضیح داد: رویداد کارآفرینی در طرح جویشگر بومی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌‌شود که هدف از این رویداد، شناسایی ایده‌های برتر، کارشناسان، متخصصان و تیم‌های علاقمند به فعالیت در زمینه محتوا و خدمات جویشگرهای بومی است.

به گفته وی، این رویداد از روز پنج‌شنبه 15 مهرماه 1395 به صورت آنلاین در دو مرحله آغاز شده و تا پنج‌شنبه 8 دی‌ماه 1395 ادامه دارد. برای امکان شرکت از سراسر کشور برگزاری این رویداد برای نخستین بار به صورت مجازی است.

یاری توضیح داد: رویداد چالش پژوهش و نوآوری باز نیز در دانشگاه تهران برگزار می‌شود که اطلاع‌رسانی در این باره انجام خواهد شد.

منبع: فارس