با انتخاب لباس مناسب اندامتان را زیبا نشان دهید

۱۸ خرداد ۱۳۹۵

۳۳

این موضوع را بدانید که همیشه برای لاغرتر شدن نیاز به رژیم گرفتن نیست. شما با انتخاب لباس های مناسب می توانید اندامتان را زیباتر نشان دهید.

با انتخاب لباس مناسب اندامتان را زیبا نشان دهید

شلوار جینتان باید در جاهای مناسب به پاهایتان بچسبد، شلوار دم پا گشاد باعث می شود ظاهرتان لاغر و بلند به نظر برسد. یک تاپ بلندهم بپوشید تا قدتان را بلندتر نشان دهد.

از لباس های سبک و شل عمودی استفاده کنید، با یک ژاکت یا  مانتو  شل و افتاده بلند، روسری و گردنبند، بدنی کشیده و بلند می سازید که قسمت های ناهماهنگ بدنتان را پنهان می کند.

لباس هایی با برش های مناسب با تمرکز دید بصری روی قسمت میانی بدن می تواند برخی عیوب را پنهان کند. شکل لباس باید به صورت ساعت شنی باشد، در بالا چسبیده به بدن و بعد در پایین کمی گشاد شود.

اگر شما در مورد بازوهایتان کمی خجالت می کشید می توانید با پوشیدن یک ژاکت کش باف, آنها را بپوشانید.

یک  تونیک  بزرگ سفید رنگ ممکن است با هدف ما متضاد باشد اما این میتواند شما را بسیار شگفت زده کند و ایده بسیار خوبی است.

کمرتان را با یک کمربند باریک نمایان کنید و با پوشیدن  کفش  پاشنه بلند از زمین فاصله گرفته و قد بلندتر شوید.

کفش  و شلوارهای تیره شما را قدبلند و لاغر نشان می دهد. اگر پایین تنه شما پر است، برای بالاتنه خود از رنگ سفید استفاده کنید.

دامنی بپوشید که مدل A انگلیسی باشد و همچنین قد دامن تا زانوهایتان باشد. این نوع دامن پاهایتان را می پوشاند. برای اینکه لاغر به نظر برسید  کفش  پاشنه بلند بپوشید که شما را بلندتر و لاغرتر نشان دهد.

اگر می خواهید لاغر به نظر برسید، لباس هایی را انتخاب کنید که گل های کوچک، اشکال هندسی ریز و چهار  خونه های کوچک دارند استفاده کنید و همچنین در انتخاب رنگ از رنگ های تیره انتخاب کنید.

تونیک  راسته شما را لاغر نشان می دهد. می ترسید شبیه گونی سیب زمینی شوید؟ پس یک کمربند استفاده کنید و بالای باسنتان ببندید تا شیک تر به نظر برسد.

کش دور کمر این بلوز نه تنها باعث می شود دور کمر و شکم شما را بپوشاند بلکه حتی باعث می شود تا چند سانت کش بیاید. آستین های سه ربع این بلوز اندامتان را بزرگ نشان نمی دهد. قسمت پایین این بلوز از بزرگ نشان دادن اندام جلوگیری می کند.

شلوار کمری کشی شما را باریک و لاغر اندام نشان می دهد.

منبع: زن روز