جین پوشی، نوع جدیدی از لباس پوشیدن

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

۹۱

همواره شیک پوشی یکی از آرزوهای مردانی است که لباس اسپرت می پوشند. چرا که اکثر آقایان گمان می کنند که تنها با لباس های رسمی و کت و شلوار است که می توان خوشتیپ بود. در مقاله «جین پوشی، راهی به سوی سرکشی» به معرفی یک نوع جدیدی از لباس پوشیدن اشاره خواهیم نمود.

جین پوشی، نوع جدیدی از لباس پوشیدن

ست اول:

کتان و جین؛ ترکیب رویایی

1- بی شک یکی از بهترین انتخاب ها برای همراهی با شلوار های جین، بلوز مردانه اما از جنس کتان با طرح اسپرت است. در دوخت این نوع پیراهن ها از پارچه کتان چهار فصله استفاده می شود که در تمام فصول و حتی گرم ترین روزهای سال قابل استفاده می باشد. درز روی جیب و یقه این بلوز ها با نخ قهوه ای مخصوص جین دور دوزی می شود و به همین دلیل فرمی اسپرت تر پیدا کرده و هماهنگی بیشتری با شلوار جین دارد. این پیراهن های اسپرت بر خلاف پیراهن های مردانه کلاسیک، تنگ است و به آقایونی که اندامی ورزشی و متناسب دارند توصیه می شود.

2- شلوار جین آبی تیره، انتخابی کلاسیک و شیک برای آقایون شیک پوش است. آقایونی که اندامی ورزیده دارند می توانند از شلوار جین جذب تر از نمونه های کلاسیک و راسته استفاده کنند. ترکیب رنگ روشن پیراهن و رنگ تیره جین، یکی از جذابیت های این ست است که به چشمگیر بودن آن کمک می کند.

3- از هر کفش اسپرتی برای کامل کردن این ست استفاده کرد. کالج، کفش های نیمه اسپرت راحتی، پوتین و … همگی با این ست هماهنگی دارند که بهتر است به تناسب فصل با این ست همراه شوند. کفش های سنگ شور و کهنه نما این روزها بازار گرمی در لباس های اسپرت دارند.

جین پوشی، راهی به سوی سرکشی

ست دوم:

اسپرت کلاسیک

1- برای کلاسیک بودن لازم نیست سراغ پیراهن و شلوارهای مردانه بروید؛ می توانید به سبک مردان دهه 80 میلادی از یک ست جین استفاده کنید. انتخاب پیراهن جین با رنگ کلاسیک جین، هر چند ساده ولی نشان دهنده هوش و ذکاوت مردان شیک پوش در متفاوت و خاص بودن است. با چنین انتخابی آنها هم برازنده هستند و هم تیپی متفاوت از جریان عمومی جامعه دارد.

2- استفاده از یک تی شرت سفید در زیر پیراهن جین، بخشی از انتخاب کلاسیک است که در نگاه اول کاملا جنبه تزئینی دارد ولی در روزهایی با هوای متغیر، انتخابی مناسب برای هماهنگی با روزهای سرد و گرم است. اگر به جای تی شرت سفید ساده از تی شرت های رنگی استفاده شود، بی شک از میزان کلاسیک و خاص بودن ست کاسته شده و جنبه اسپرت آن پر رنگ تر می شود.

3- برای هر مردی در هر رده سنی لازم است که یک شلوار جین آبی با رنگ کلاسیک در کمد خود داشته باشد.

منبع : چی بپوشم