مکمل های طبیعی در راستای اهداف فیتنس شما

۱۷ خرداد ۱۳۹۵

۲۷

اگر عضلات شما به کمی سفت سازی نیاز دارد، احتمالا به دنبال مکمل مورد نظر خود هستید. در اینجا چند گیاه طبیعی به شما معرفی می کنیم که به افزایش چربی سوزی و بالا رفتن متابولیسم کمک می کند.

مکمل های طبیعی در راستای اهداف فیتنس شما

عصاره قهوه سبز

یک تحقیق گسترده در مورد چربی سوزی برای پشتیبانی از مزایای این گیاه صورت گرفت. این تحقیق نشان داد اشخاصی که از این ماده استفاده می کنند تقریبا 11 پوند در 60 روز کم میکنند. همچنین این تحقیق نمایان کرده عصاره دانه سبز  قهوه  حاوی ترکیبی به نام کلروژنیک اسید می باشد که سوخت و ساز چربی را در کبد افزایش می دهد.

, [categoriy]

پودر سفید کافئین

کافئین مزیت های بسیاری برای زنان سخت کوش در ورزش دارد خانم هایی که بر کاهش چربی بدن کنترل کامل دارند. این ماده بدن را تشویق می کند چربی ذخیره شده را آزاد کند که می تواند در حین تمرین برای انرژی استفاده شود. کافئین همچنین به افزایش متابولیسم کمک می کند و موجب می شود در کل روز  کالری  بسوزانید و با وجود بهتر کردن خلق و خوی، اشتها  را کم می کند. در باشگاه کافئین به کاهش درد کمک می کند تا بیشتر وزنه بردارید. پودر کافئین برای چربی سوزی موثرتر است و در مقایسه با کافئین موجود در  قهوه  و چای قدرت بدن را بیشتر بالا می برد.

, [categoriy]

عصاره ی گل حسن یوسف

این گیاه معروف به فورسکولین مدت طولانی است که در طب سنتی استفاده می شود. این گیاه با قدرت چربی سوزی بالا، مغز شما را تحریک می کند انتقال سلول های عصبی اپی نفرین و نوراپی را افزایش دهد. این مواد شیمیایی مغز را تحریک می کنند چربی ذخیره شده را آزاد کند. به علاوه آزادسازی این هورمون ها نیز به افزایش میزان سوخت و ساز کمک می کند و مقدارکالری  های بدن را به طور طبیعی هر روز می سوزاند.

, [categoriy]

منبع: آکا ایرا