معرفی گوشی تاشو سامسونگ با نام گلکسی ایکس در سال 2017

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

۴۱

سامسونگ هر سال چندین تلفن‌هوشمند پرچمدار را معرفی و روانه بازارها می‌کند. این کمپانی ظاهرا قصد دارد در سال آینده، پنج مدل تلفن‌های هوشمند پرچمدار را معرفی کند که یکی از آن‌ها یک گوشی تاشو است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

معرفی گوشی تاشو سامسونگ با نام گلکسی ایکس  در سال 2017

پیش از آنکه هواداران برند سامسونگ در مورد تلفن‌های هوشمند پرچمدار سال آینده این کمپانی فکر کنند، در سال جاری فقط یک پرچمدار دیگر باقی مانده که هنوز توسط این غول کره‌ای معرفی نشده و بسیاری از افراد  در انتظار معرفی آن هستند.   گلکسی نوت 6  چند ماه دیگر معرفی خواهد شد و سپس باید زمان نسبتا طولانی را صبر کنیم تا در سال آینده شاهد عرضه پرچمداران جدید این شرکت باشیم. ظاهرا سامسونگ قصد دارد در سال 2017 پنج تلفن‌هوشمند پرچمدار را روانه بازار کند.

این پنج گوشی‌هوشمند گلکسی اس 8، گلکسی اس 8 اج، گلکسی نوت 7، گلکسی نوت 7 اج و نیز گلکسی X هستند. چهار مدل اول با صفحه‌نمایش‌های Super AMOLED و رزولوشن 2.5K همراه خواهند بود و چینش پیکسلی نمایشگر آن‌ها نیز RBG است. انتظار می‌رود Galaxy X تلفن‌هوشمند منعطف سامسونگ باشد و احتمالا رزولوشن صفحه‌نمایش آن 4K خواهد بود. علاوه بر  این نمایشگر گلکسی اکس  از چینش PenTile بهره می‌برد.

حدودا یک سال پیش گزارشاتی منشتر شد مبنی بر اینکه سامسونگ در حال کار بر روی پروژه‌ای به نام  Project Valley  است که این پروژه در واقع یک گوشی‌هوشمند تاشو اعلام شده بود. حالا بر اساس اطلاعات جدید به دست آمده از کره‌جنوبی، اعلام شده که این محصول نهایتا در سال 2017 معرفی می‌شود. گفته شده که گلکسی X  را می‌توان همانند کیف‌های جیبی از وسط تا کرد که این ویژگی باعث می‌شود براحتی بتوان آن را در جیب جای داد. سامسونگ پیش‌ از این نیز چندین پتنت مختلف را برای تکنولوژی‌های مرتبط با صفحه‌نمایش‌های تاشو به ثبت رسانده، بنابراین تولید چنین محصولی چندان هم دور از انتظار نیست.

منبع: SAMMOBILE