این لباس ها را در تابستان نپوشید!

۱۷ اسفند ۱۳۹۴

۱۱۲

روزهای گرم تابستان مطمئنا همه را کلافه می کند . پوشیدن لباس و کفش مناسب برای روزهای گرم بسیار اهمیت دارد . با کارشناسان ما همراه باشید تا به معرفی 6 موردی که نباید در تابستان بپوشید بپردازیم .

این لباس ها را در تابستان نپوشید!

1- پوشیدن صندل های پلاستیکی ممنوع

می دانم که بسیاری از خانم ها عاشق پوشیدن صندل های ژله ای هستند اما توجه داشته باشید که پوشیدن این گونه صندل ها، به خصوص بدون جوراب در گرمای تابستان باعث عرق کردن بیش از اندازه پاها خواهد شد. همچنین که به علت اینکه امکان خروج هوا در میان انگشتان پاها وجود نداشته باعث ایجاد بوی بد در پا خواهد شد.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

2- لباس های پشمی نپوشید

به یاد داشته باشید حتی اگر در شهرهای نسبتا خنک کشور هم زندگی کنید بازهم  نیازتان به پوشیدن لباس های پشمی و یا جوراب پشمی بسیار اندک است. بنابراین لباس هایی که از این دسته الیاف تهیه شده اند را درون کمد خود قرار داده و منتظر زمستان سرد باشید!

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

3- لباس هایی از جنس پلی استر بر تن نکنید

بسیاری از لباس ها از جنس پلی استر هستند، تاپ های چیفن و یا لباس های ساتن شما. توجه کنید که این دسته از لباس ها نیز به سرعت باعث ایجاد عرق خواهند شد و  به علت نوع ساختار این دسته از پارچه ها، میزان جریان هوا میان پوست بدن و هوای بیرون بسیار کم بوده که بوی نا مطبوع را به همراه خود خواهد داشت.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

4- هرگز جوراب و یا ساپورت نایلونی نپوشید

اساسا پوشیدن لباس هایی که از نایلون تهیه شده اند آن هم در تابستان تنها باعث آسیب دیدن شدید پوست بدن خواهد شد. پس هرگز چنین اشتباهی را نکنید و جوراب و یا ساپورت از جنس نایلون را به تن نکنید.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

5- پارچه های از جنس ویسکوز هرگز

ویسکوز پارچه ای بسیاری نازک و سبک است، این پارچه از پنبه تهیه می شود اما انتخابی مناسب برای تابستان نیست چرا که رطوبت را در خود نگه داشته و باعث ایجاد بوی عرق و آسیب رساندن به پوست بدن تان خواهد شد.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

6- پارچه های ابریشمی نیز خیر!

اگرچه که ابریشم از الیاف مصنوعی تهیه نشده است اما انتخاب مناسب برای تابستان نیز نمی باشد. فقط کافی است که عرق کنید آنگاه پارچه به سرعت به پوست بدن تان می چسبد و حس بدی را به شما منتقل می کند.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

منبع : چی بپوشم