هتل هایی که استخرهایشان به مناظر طبیعی ختم می شوند

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

۶۸

اغلب هتل‌های لوکس و گران‌قیمت جهان دارای استخری زیبا برای شنا کردن هستند. البته در این بین، برخی از هتل‌ها به دلیل موقعیت جغرافیایی‌شان در بین مناظر زیبایی قرار دارند. به طور حتم شنا کردن در استخر هتل‌هایی که در کنار سواحل دریا و اقیانوس‌ها قرار گرفته‌اند، بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

هتل هایی که استخرهایشان به مناظر طبیعی ختم می شوند

اغلب هتل‌های زیبا دارای منظره‌ای عالی از محیط هستند که این موضوع بر زیبایی آن‌ها اضافه می‌کند. البته جذابیت تماشای این مناظر دوست داشتنی در حین شنا کردن در  استخر  هتل‌های مذکور بیشتر می‌شود. لازم به ذکر است که هتل‌های مذکور در سواحل پر زرق و برق قرار دارند.

هتل قصر Dubrovnik، کرواسی

استخر هایی با مناظر زیبا

استخر بزرگ هتل قصر Dubrovnik در کرواسی منظره بسیار زیبایی دارد. این هتل لوکس دارای خدمات اسپا و امکانات متفاوت است. استخر این هتل زیبا منظره‌ای شگفت‌انگیز به دریای آدریاتیک دارد که البته از بخش‌های مختلف این هتل نیز می‌توان این منظره زیبا را مشاهده کرد. اما هرچه که باشد، منظره‌ای که می‌توانید از استخر هتل قصر Dubrovnik مشاهده کنید بسیار جالب‌تر از سایر بخش‌های هتل است.

استراحتگاه Daios Cove Luxury، اکیس نیکلیس،  یونان

استخر هایی با مناظر زیبا

استراحتگاه Daios Cove Luxury در ساحلی خصوصی در دریای اژه واقع شده است. این استخر نیز منظره‌ای خارق‌العاده به سوی دریا دارد که شنا کردن در آن در زمانی غروب آفتاب، حس و حالی عالی را القا می‌کند و منظره‌ای بسیار زیبا در برابر دیدگانتان نقش می‌بندد.

هتل Rockhouse، جامائیکا

استخر هایی با مناظر زیبا

از نام Rockhouse می‌توان به ساختار کلی این هتل پی‌برد. هتل مذکور روی صخره‌های شهر نگریل در جامائیکا واقع شده است و به همین دلیل، نامه خانه سنگی را برایش انتخاب کرده‌اند. از تمام بخش‌های این هتل می‌توان مناظر زیبایی از دریای کارائیب را مشاهده کرد. علاوه بر منظره آبی رنگ دریا،   جنگل‌های  گرمسیری نیز این هتل را فراگرفته‌اند که سبزی زیبای آن‌ها نیز بر جذابیت این هتل و استخرش می‌افزاید.

هتل Four Seasons،  جزیره Mahe، سیشل

استخر هایی با مناظر زیبا

هتل Four Seasons به لوکس بودنش شهرت دارد و در حقیقت لوکس بودن همان موردی است که مسافران می‌توانند در جزیره Mahe آن را تجربه کنند. جنگل‌های باشکوه و سواحل زیبا دور تا دور استخر این هتل را پوشانده‌اند و میهمانان در حین شنا می‌توانند تجربه بسیار دل‌انگیزی از مناظر اطراف داشته باشند. علاوه بر استخر‌های کوچکی که ویلا‌های خصوصی این هتل دارند، Four Seasons دارای استخر بزرگی است که شنا کردن در آن بسیار هیجان‌انگیز است.

هتل Villa Honegg، Burgenstock، سوئیس

استخر هایی با مناظر زیبا

استخر آبگرم هتل Villa Honegg که در دامنه زیبای کوهستان‌های سوئیس واقع شده است، منظره بسیار خیره‌کننده‌ای را در برابر چشمان میهمانان به نمایش می‌گذارد. استخر‌های سرپوشیده این هتل نیز دارای آب گرم هستند و علاوه بر این، موسیقی زیر آب نیز برایشان در نظر گرفته شده است.

هتل Katikies، سانتورینی، یونان

استخر هایی با مناظر زیبا

هتل Katikies به دلیل موقعیت بسیار خوبی که دارد، منظره خیرهکننده‌ای را برای میهمانانش به نمایش می‌گذارد. در استخر این هتل امکانات خوبی وجود دارد و کارکنانی نیز برای تامین نیاز‌های میهمانان در نظر گرفته شده‌اند.

هتل Du Cap-Eden-Roc، آنتیب،  فرانسه

استخر هایی با مناظر زیبا

استخر زیبای هتل Du Cap-Eden-Roc، منظره خارق‌العاده‌ای از آب‌های آبی رنگ آنتیب را به نمایش می‌گذارد. زمانی که در استخر این هتل شنا می‌کنید، یک سمتتان منظره‌ای بی‌نهایت از اقیانوس است و سمت دیگرتان را نیز صخره‌های بزرگ پوشانده‌اند.

هتل Hard Rock، Cancun،  مکزیک

استخر بزرگ هتل Hard Rock در Cancun ساختاری شبیه به تالاب دارد و از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که میهمانان می‌توانند از آن استفاده کنند و البته به تماشای مناظر اطراف نیز بپردازند. در این هتل شاهد استخری برای کودکان و سه وان آب گرم هستیم که یکی از آن‌ها فقط برای بزرگسالان است.

هتل Karma Kandara، بالی،  اندونزی

استخر هایی با مناظر زیبا

تماشای سواحل گرمسیری زیبای بالی از هتل Karma Kandara بسیار هیجان‌انگیز است و این هتل مناظر بسیار زیبایی را از محیط‌های اطراف به نمایش می‌گذارد. البته یکی دیگر از قابلیت‌های این هتل نیز خدمات لوکسی است که به مشتریانش ارائه می‌کند.

هتل Marincanto، Positano،  ایتالیا

استخر هایی با مناظر زیبا

با سکونت در هتل Marincanto می‌توانید مناظر بسیار زیبایی را از دریای مدیترانه در یکی از معتبرترین روستا‌های ایتالیا تماشا کنید. استخر این هتل نیز منظره زیبایی به سوی دریا و کوه دارد که استراحت در آن بسیار هیجان‌انگیز است. این هتل مجهز به حمام ترکی است و البته امکانات متفاوت دیگری نیز در آن ارائه می‌شود.

استراحتگاه ساحلی Reethi، مالدیو

استخر هایی با مناظر زیبا

در استراحتگاه ساحلی Reethi اقیانوس تمام اطرافتان را فرا می‌گیرد و می‌توانید در ویلاهای خصوصی آن با مناظر زیبایی به سوی اقیانوس اقامت کنید. گیاهان گرمسیری دور تا دور این استراحتگاه را پوشانده‌اند و ساحلی طولانی و شنی نیز در این منطقه وجود دارد.

هتل W Retreat Koh Samui،  تایلند

استخر هایی با مناظر زیبا

اگر بعد از شنا کردن در استخر زیبای هتل W Retreat Koh Samui در تایلند خسته شدید، می‌توانید به سراغ مکان‌های موجود در هتل برای نشستن بروید و از خوراکی‌های سرخ شده هتل میل کنید. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در استخر هتل W Retreat Koh Samui استراحگاه‌های کوچکی وجود دارد که تعدادشان به 74 عدد می‌رسد و میهمانان می‌توانند از آن‌ها برای استراحت کردن و خوردن خوراکی استفاده کنند.

منبع: کجارو