با رعایت این قوانین همیشه خوشتیپ باشید

۱۳ بهمن ۱۳۹۴

۶۶

تا به حال توجه کردید که چطوری برخی ار مشاهیر همیشه خوشتیپ هستند و در واقع هر لحظه آماده اند تا از آن ها عکس گرفته شود! گذشته از اینکه این افراد طراح لباس دارند، ثروتمند هستند و خرید لباس برایشان تفریح است و … ولی همه این افراد از قوانینی پیروی می کنند که اگر شما هم آن ها را دنبال کنید خوشتیپ به نظر خواهید رسید.

با رعایت این قوانین همیشه خوشتیپ باشید

اکثر هنرپیشگان و مشاهیر خوشتیپ از لوازم جانبی کمتری استفاده می کنند. یکی از مهم ترین مواردی که در این قانون باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از عینک آفتابی مناسب است.

9 قانونی که مشاهیر خوشتیپ رعایت می کنند

مشاهیر استاد انتخاب رنگ مناسب برای لباس هایشان هستند. انتخاب  لباس با رنگ بندی متنوع از مهم ترین دلایلی است که آنان را خوشتیپ می بینید.

9 قانونی که مشاهیر خوشتیپ رعایت می کنند

شاید بر کسی پوشیده نباشه که رنگ سفید، رنگی اشرافی است و هر فردی با پوشیدن آن جذاب و زیبا تر دیده می شود.

rules of stylish3

همواره لباس هایی را به تن کنید که از پوشیدن آن لذت می برید و در آن راحت هستید. نیازی نیست همیشه به قوانین رایج مد و فشن توجه کنید.

rule of stylish4

اگر لباسی مورد علاقه تان است و از پوشیدن آن لذت می برید، خیلی اشکالی ندارد؛  تا زمانی که از آن ها سیر نشده اید می توانید استفاده کنید.

rule of stylish 5

پوشیدن لباس های رسمی مانند کت و شلوار زنانه، لباس های ماکسی و کت و دامن می تواند انتخابی مناسب برای شما در مهمانی و عروسی ها باشد.  بنابراین تا می توانید مانند ملکه ها لباس بپوشید.

rule of stylish 6

منبع : چی بپوشم