نکات تخصصی در مورد انتخاب عطر و ادکلن‌ها بهاری

۰۶ تیر ۱۳۹۵

۱۸

هر سال و هر فصل عطرها و رایحه‌های جدید وارد بازار می‌شوند که برخی فوق‌العاده خوشبو و برخی کمی عجیب به نظر می‌رسند. اما در این میان برخی از عطرها و ادکلن‌ها ارزش آن را ندارند که مبالغ زیادی را صرف خرید آنها کنیم و شاید بتوان با کمی اطلاع و آگاهی با همان هزینه‌ها بهترین انتخاب‌های ممکن را داشت.

نکات تخصصی در مورد انتخاب عطر و ادکلن‌ها بهاری

این مقاله را بخوانید تا با برخی نکات تخصصی در مورد انتخاب عطر و ادکلن‌ها آشنا شوید و بدانید در فصل بهار و تابستان چه رایحه‌هایی مناسبند.

Elizabeth w magnolia Eaudeperfum

از همان لحظه‌ای که عطر آن به مشام‌تان برسد، دیگر نمی‌توانید فراموشش کنید و مصمم می‌شوید که یک شیشه از آن را خریداری کنید. عطر الیزابت دبیلو مگنولیا بسیار سبک است و برای شب‌های تابستان و بهار بسیار رمانتیک به نظر می‌رسد.

ترکیبات موجود در آن: گلبرگ‌های سفید مگنولیا که به عطر زعفران و چوب صندل آغشته شده‌اند. الیزابت دبیلومگنولیا بوی عمیقی دارد و به جرأت می‌توان گفت که از عطرهای کاملاً منحصر به فرد است.

Acqua di parma-UU-'-UU-'s Blu Mediterraneo

این عطر برای مهمانی‌ها و جشن‌های بهاری مناسب‌تر است؛ افرادی که بیشتر اهل جشن و مهمانی هستند، بهتر است به فکر خرید این عطر باشند. رایحه شیرین آن بسیار دلچسب است و بوی گل‌های ترد را می‌دهد. به عبارت دیگر بوی شیرین این عطر اصلاً زیاد نیست و ایجاد دلزدگی نمی‌کند.

بهار، زیباترین فصل سال است و به همین دلیل مردم دوست دارند در این فصل بیشتر جشن بگیرند و در جشن‌ها شرکت کنند، چرا که بهار همیشه فرصتی برای زندگی کردن است، عشق ورزیدن و شاد بودن را به همه ما می‌دهد. آکوآدی پاراما بلو مدیترانئو عطری بهاری است و دقیقاً بوی جشن‌های این فصل را می‌دهد.

DKNY

این عطر صورتی رنگ بوی شکوفه‌های بهاری را می‌دهد. بوی بسیار سبکی دارد که ترکیبی از بوی گریپ فروت، زردآلو، سیب و یاس است. بوی سیب در میان سایر عطرهای آن بیشتر مشهود است. بوی DKNY ترکیبی از عطر گل‌ها و میوه‌هاست.

Guelain L-UU-'-UU-' heure Bleue

این عطر بسیار کامل به نظر می‌رسد و بوی ترنج و وانیل می‌دهد.

Dior

عطر دیور نیز بهار امسال به شما احساس طراوت و شادابی بیشتر خواهد داد. عطر Miss Dior Cherie L-UU-'-UU-' Eau یا به عبارتی دیگر Dior بوی تند پرتقال، مشک سفید و برخی رایحه‌های دل‌‌انگیز و انرژی‌زا را دارد. رنگ آن سبز و بیشتر شبیه فصل سرسبز بهار است.

اگر مقداری از این عطر را به خود بزنید. تمام روز احساس پر انرژی بودن خواهیدداشت. با آنکه بوی دیور تند است، اما تندی آن آزار دهنده و غلیظ نیست و می‌توان از آن در جلسات کاری و حتی جشن‌ها نیز استفاده کرد.

GUCCI

اگر می‌خواهید بهار امسال بیشتر احساس جوانی و طراوت کنید، بهتر است به فکر خرید عطر گوچی باشید، چرا که گفته می‌شود بهار امسال این عطر دوباره به فروشگاه‌ها برمی‌گردد و یکی از برترین و بهترین عطرهای انتخابی برای خانم‌ها خواهد شد.

عطر گوچی امسال، عطر آناناس، گل peony و فلفل صورتی است و بسیار منحصر به فرد و خاص به نظر می‌رسد و احساس جسارت و چالاکی بیشتر به شما می‌دهد. عطر گوچی بسیار زنانه است و بوی لطافت و نرمی را می‌دهد.

Moschino couture

این عطر بوی مشک و ادویه را می‌دهد. و فوق‌العاده به نظر می‌رسد. مثل این است که این بو را سال‌هاست می‌شناسید و کاملاً آشناست. اگر این عطر را بزنید، متوجه می‌شوید که دیگران نیز چقدر جذب‌تان می‌شوند و هر کس شما را در خیابان و یا هر جای دیگری ببینید، خواهد پرسید چه عطری به خودتان زده‌اید.

Bvlgari Blv Notte

جدیدترین رایحه بولگاری قرار است امسال بهار به بازار عرضه شود. بولگاری بلونات بوی ریشه جوز، زنبق، سوسن و کاکائوی تلخ را می‌دهد و برای بسیاری از طرفداران این عطر بولگاری مثل نوعی مسکن است. این عطر برای شب‌ها بسیار مناسب است.

Hermes un Jardin sur le Nil

جدیدترین محصول کمپانی هِرمس است. بوی میوه انبه و شکوفه‌های درخت سدر را می‌دهد. عطر آن شما را به یاد برگ‌های درخت فلوس می‌اندازد.

منبع: زندگی آنلاین