شیک ترین استایل های زنانه در هفته مد پاریس

۱۴ مهر ۱۳۹۵

۹

ما در این مطلب چند استایل زیبای خیابانی این اتفاق حوزه ی مد و فشن را برای شما نمایش می دهیم

شیک ترین استایل های زنانه در هفته مد پاریس

هفته مد پاریس  یکی از چهار رویداد مهم مد در دنیاست که سالانه دو بار در شهر پاریس فرانسه برگزار می‌شود. هفته مد پاریس، در دو مقطع بهاره/تابستانه و پاییزه/زمستانه به معرفی جدیدترین مدها می‌پردازد.

تصویر 1

تاریخ برگزاری این مراسم توسط فدراسیون مد فرانسه تعیین می‌شود. این فدراسیون در سال 1973 پا به عرصه وجود گذاشت. این فدراسیون، شامل سه زیرمجموعه به نام‌های اتحادیه کارگران طراحان مد مردان و اتحادیه کارگردان طراحان مد زنان و لباس‌های آماده است. فدراسیون مد فرانسه هم‌چنین مدرسه‌ای به نام دانشکده دوخت پاریس را که در سال 1928 تاسیس شده است زیر نظر دارد.

تصویر 2

هفته مد پاریس  در کنار هفته مد لندن، هفته مد میلان و هفته مد نیویورک به عنوان چهار رخداد مهم در دنیای مد مطرح هستند. این چهار رویداد در امتداد هم و ابتدا در نیویورک، سپس در لندن، سوم در میلان و در آخر به پاریس می‌رسد و هر سال مطرح‌ترین طراحان، برندها و فعالان حوزه پوشاک و مد در آن حضور دارند. به غیر از این چهار رویداد، بسیاری از کشورهای دنیا نیز هفته‌های مد بزرگ و کوچکی ترتیب داده‌اند، اما هم‌چنان این چهار هفته مد، به عنوان بزرگ‌ترین رخدادهای دنیای مد و فشن به حساب می‌آیند.

تصویر 3

این رخداد هم اکنون در پاریس در حال برگزاری است و ما در این مطلب  چند استایل زیبای خیابانی  این اتفاق حوزه ی مد و فشن را برای شما نمایش می دهیم. با توجه به این که در فصل پاییز هستیم و باید استایل های مناسب این فصل را انتخاب کنیم، مطمئنم با دیدن این تصاویر ایده های جذابی برای انتخاب استایل های شیک پاییزی خواهید داشت. شیکسون هم با عرضه ی محصولات به روز و شیک پاییزی مانند بافت، پلیور، ژاکت، بارانی، کاپشن، پالتو و... در انتخاب استایل زیباتر به شما کمک خواهد کرد.

تصویر 4
زیباترین استایل های  زیبای زنانه در هفته مد پاریس
زیباترین استایل های  زیبای زنانه در هفته مد پاریس
تصویر 7
زیباترین استایل های  زیبای زنانه در هفته مد پاریس

منبع: شیکسون