طرح رجیستری موبایل به زودی عملیاتی می‌شود

۱۱ مهر ۱۳۹۵

۷

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: تنها راه مقابله با قاچاق تلفن همراه، فراهم کردن زمینه ی ورود قانونی آن است و طرح رجیستری طی روزهای آتی عملیاتی می شود.

طرح رجیستری موبایل به زودی عملیاتی می‌شود

علی اکبر پور احمد نژاد در خصوص اظهارات ریاست اتاق اصناف مبنی بر اینکه تنها %5 از لوازم خانگی کشور قاچاق است خاطر نشان کرد:رقمی که از سوی آقای فاضلی مطرح شده به هیچ وجه مورد تأیید نیست زیرا همه ی ما بعنوان یک شهروند ویترین فروشگاه های لوازم خانگی را می بینیم و همه چیز کاملا عیان است.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در خصوص طرح نیمه تمام رجیستری موبایل تصریح کرد: تنها راه مقابله با قاچاق موبایل فراهم کردن زمینه ی ورود قانونی آن است که از طریق اعمال طرح رجیستری امکانپذیر خواهد بود و این طرح طی ایام آتی عملیاتی خواهد شد.

علی اکبر پور احمد نژاد وجود اشکالاتی در این طرح را دلیل به تعویق افتادن آن دانست و اذعان کرد:این طرح را قبلا در قالب آزمایشی و در دل خود اپراتورها اجرایی کردیم و در حال حاضر با کمک سازمان مخابرات و نیز اپراتورها برآنیم نقاط ایراد این طرح را برطرف کرده و آن را عملیاتی کنیم و به محض عملیاتی شدن این طرح مقوله ی قاچاق تلفن همراه خود به خود از میان برداشته خواهد شد.

منبع: تسنیم