در سفر چگونه خوشتیب باشید ؟

۱۷ اسفند ۱۳۹۴

۹۴

حضور در فرودگاه برای همه ما ناگزیر است؛ به هر حال روزی یا مسافریم یا چشم انتظار رسیدن مسافری که باید در فرودگاه حاضر شویم. هیچ وقت به این موضوع فکر کرده اید که برای حضور در فرودگاه هم نحوه لباس پوشیدن شما مهم است و اینجا هم باید هوشمندی خود را در انتخاب لباس نشان دهید. در این مقاله خواهیم گفت که در سفرها چگونه خوشتیب باشید .

در سفر چگونه خوشتیب باشید ؟

1- انتخاب روسری یا شال

از شال و یا روسری طرح دار با طرح هندسی ساده استفاده نمایید. نکته بعدی که در انتخاب روسری رنگی است که انتخاب می کنید، رنگ های خنثی امکان ست کردن را با سایر لباس هایتان را بوجود می آورند.

خانم ها در سفر چگونه خوشتیب باشند؟

2- انتخاب پالتو

یک پالتو قرمز رنگ می تواند یک انتخاب در روزهای سرد پاییز و زمستان باشد. اگر اضافه وزن ندارید سراغ پالتوهای کمربند دار بروید ولی اگر وزن اضافی به ویژه چاقی در ناحیه شکم دارید، از بستن کمربند پرهیز کنید چون چاقی شما را بیشتر نشان می دهد.  به قول یک طراح مشهور مد: هرگاه ندانستید چه رنگ لباسی بپوشید، لباس قرمز انتخاب کنید! راستی قرمز رنگ مورد علاقه ادمین هستش!

خانم ها در سفر چگونه خوشتیب باشند؟

3- انتخاب  شلوار کتان و یا جین

اگر قصد این را دارید که تیپ شما رسمی تر جلوه کند از شلوار کتان و یا پارچه ای استفاده کنید در غیر این صورت شلوار جین می تواند یک انتخاب مناسب برایتان باشد.

خانم ها در سفر چگونه خوشتیب باشند؟

4- انتخاب بوت مناسب

برای روزهای سرد پاییز و زمستان بهترین انتخاب، بوت بلند است. برای چنین ستی، بوت بلند انتخاب خوبی است. این مدل چکمه پاهای شما را کشیده تر از اندازه معمول نشان می دهد و اینگونه شما بلند قدتر  به نظر می رسید. بوتهای پاشنه بلند برای استفاده روزانه چندان کاربرد ندارند.

خانم ها در سفر چگونه خوشتیب باشند؟

5- انتخاب کیف دستی

از انتخاب کیف های دستی بزرگ در هنگام سفر و یا حضور در فرودگاه خودداری کنید چرا که معمولا انتظار طولانی باعث خسته شدن دست هایتان می شود. از حضور در دنیای رنگ ها نترسید. داشتن کیف دستی قرمز رنگ یک انتخاب چالش برانگیز برایتان خواهد بود.

خانم ها در سفر چگونه خوشتیب باشند؟

منبع : چی بپوشم