خرید و فروش هر هزار فالوئر چند؟

۲۷ مهر ۱۳۹۵

۶

متأسفانه امروزه دنیای فضای مجازی به رقابتی نرم بین مخاطبان برای جذب و بالا بردن فالوئرهایی تبدیل شده که با ایجاد رقابت کاذب پای کاسبان و دلالان فروش فالوئر را به این بازار باز کرده است.

خرید و فروش هر هزار فالوئر چند؟

کاسبان بازار فروش فالوئر قیمت‌های باور نکردنی برای افزایش مخاطبان مجازی پیشنهاد می‌دهند به طوری که هر 1000 فالوئر را بین 130 تا 180 هزار تومان قیمت می‌دهند و بر همین اساس، دلالان بازار فروش فالوئر، ارزش فالوئر خانم بازیگر ایرانی را 450 میلیون تومان تخمین می‌زنند.

در این بین شرکت‌ها و افراد با فراهم آوردن شرایط خرید لایک یا افزایش فالوئر به ویژه در اینستاگرام اقداماتی را انجام می‌دهند. این افراد با استفاده از صفحه‌های غیرفعالی که در اینستاگرام وجود دارد، بخشی از این فالوها و لایک‌ها را ایجاد و بخشی دیگر را هم با ساخت اکانت‌های مجازی به‌عنوان کاربر فعال معرفی می‌کنند، بخش زیادی از این افزایش هم در فاصله چندروز از صفحه مشتری کسر می‌شود. مؤمن نسب کارشناس فضای مجازی با بیان این که شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام بر مبنای دیده شدن افراد، ساخته شده می‌گوید: این گونه شبکه‌ها به افراد، خودمحوری و فردمحوری را القا می‌کنند. وی می افزاید: مطالعات پژوهشی 9 دانشگاه مطرح دنیا مانند آکسفورد اعلام کردند که شبکه‌های اجتماعی، افراد را از جامعه دورمی کنند و در حقیقت ضداجتماع هستند.

منبع: خراسان