کیف‌های مورد علاقه افراد مشهور

۳۰ خرداد ۱۳۹۵

۲۴

در اینجا چندین نمونه از کیف‌های مورد علاقه افراد مشهور را به شما معرفی می‌کنیم.

کیف‌های مورد علاقه افراد مشهور

سلبریتی‌ها همه چیز دارند، این طور نیست؟ آن‌ها بهترین لباس‌ها، متعلقات و طراحان را مجانی در اختیار دارند، حتی با وجود این که می‌توانند 10 برابر مبلغ محصولات را پرداخت کنند! آن‌ها به بهترین میهمانی‌ها، چهره‌های مشهور دیگر و سفرهای تفریحی شگفت‌انگیز دسترسی دارند و در بهترین مکان‌های دنیا زندگی می‌کنند. به طور کلی می‌توان گفت که سبک زندگی آن‌ها تقریبا همان دنیایی است که همه آرزوی آن را دارند. نکته‌ای که در رابطه با قدرت خرید بالا و داشتن همه چیز اهمیت پیدا می‌کند این است که دیگران ممکن است آن‌ها را احمقانه یا غیر ضروری تلقی کنند.

مهم نیست که چگونه به این موضوع نگاه کنید، کمد لباس سلبریتی‌ها پر از آیتم‌هایی است که افراد عادی شاید حتی آرزوی خرج کردن کل حقوق خود برای خرید آن محصول را هم نداشته باشند. اینجاست که باید گفت امان از این پولدارها و چهره‌های مشهور! به عنوان مثال اغلب سلبریتی‌ها را در عکس‌های پاپاراتزی  بیشماری مشاهده می‌کنیم که برای شرکت در یک میهمانی یا صرفا لذت بردن از یک پیاده روی با خانواده، کیف دستی‌های کوچک طراحان مطرح را به دست دارند. با اینکه طراحان زمان بسیار زیادی را برای طراحی این کیف دستی‌های کوچک و زیبا صرف می‌کنند و بسیار خلاقیت به خرج می‌دهند، با این حال آنها هنوز هم بسیار غیر عملی و ناکارآمد به نظر می‌رسند. مینی بگ‌ها یا همان کیف دستی‌های کوچک به کیف‌هایی گفته می‌شود که آنقدر کوچک هستند که در هنگام قرار دادن گوشی موبایل، کیف جیبی یا سوئیچ ماشین برای بستن درب یا زیپ آن با مشکل مواجه خواهید شد. با این حال از غیر کاربردی بودن این کیف‌ها که بگذریم همچنان علاقه شدیدی به این محصولات کوچک وجود دارد. در اینجا چندین نمونه از کیف‌های مورد علاقه افراد مشهور را به شما معرفی می‌کنیم.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

سلما هایک و کیف دستی لینک از بلنسیاگا (Balenciaga Link Bag) - قیمت نامشخص / اگر زمانی هم شما مانند سلما هایک به یک ستاره معروف و بزرگ تبدیل شدید باید به خاطر داشته باشید که کیف دستی‌های بسیاری در مسیر شما قرار خواهد گرفت پس می‌بایست بسیار هوشمندانه انتخاب کنید. این کیف دستی محصول برند مشهور بلنسیاگا است و برای یک پیاده روی یا میهمانی بعدازظهر در شهر طراحی شده است و به معنای واقعی کیف دستی بدون بند مدرن است. به این معنا که به اندازه ذخیره تعداد محدودی وسیله جا دارد و به طرح کلی آن لطمه‌ای وارد نمی‌شود. این کیف با چرم انعطاف‌پذیر و کمی براق ساخته شده است و با ظاهر کلی سلما هایک بسیار هماهنگ است.

میروسلاوا دوما و کیف دستی به شکل عطر شماره پنج شانل – قیمت نامشخص این کیف واقعا از آن دسته از کیف دستی های غیر معمولی است که فقط برای جلب توجه طراحی شده است و مخصوص سلبریتی هایی است که می خواهند در عکس بیشتر از پیش جلب توجه کنند و طراحان عاشق این دسته از سلبریتی ها هستند. میروسلاوا دوما در لباس خود از رنگ های خنثی استفاده کرده است تا از این طریق شانل شماره پنج او بیش از پیش بر فرش قرمز دیده شود. چیزی که کاملا مشخص است این است که او می بایست از جیب های خود برای ذخیره وسایل ضروری خود استفاده کند زیرا چیز زیادی در این کیف جا نمی شود.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

میروسلاوا دوما و کیف دستی به شکل عطر شماره پنج شانل – قیمت نامشخص

این کیف واقعا از آن دسته از کیف دستی های غیر معمولی است که فقط برای جلب توجه طراحی شده است و مخصوص سلبریتی هایی است که می خواهند در عکس بیشتر از پیش جلب توجه کنند و طراحان عاشق این دسته از سلبریتی ها هستند. میروسلاوا دوما در لباس خود از رنگ های خنثی استفاده کرده است تا از این طریق شانل شماره پنج او بیش از پیش بر فرش قرمز دیده شود. چیزی که کاملا مشخص است این است که او می بایست از جیب های خود برای ذخیره وسایل ضروری خود استفاده کند زیرا چیز زیادی در این کیف جا نمی شود.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

آن هاتاوی و کیف دستی رپی یر ای 4 بلنسیاگا (Balenciaga Papier A4) –قیمت 1195 دلار / آن هاتاوی در زمینه کیف دستی مدلی را انتخاب کرده است که رنگ از آن فوران می‌کند. این کیف از تیماج یا پوست گوساله تولید شده است و دسته‌های آن به صورت مدور با جزئیات فلزی طراحی شده است. هدیه ویژه این کیف گرانقیمت کوچک که فقط به این کار می‌آید که با خود حمل کنید و زیبا به نظر برسید، یک آینه مسافرتی با روکش چرمی است تا به وسیله آن همیشه از ظاهر زیبای خود باخبر باشید.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

ال فانینگ و کیف بند بلند ولنتینو – قیمت 1495 دلار / کودکی بازیگر نوجوان و دوست داشتنی سینما ال فانینگ شاید آرزوی بزرگسالی بسیاری از ما است! یکی از این امتیازات زندگی این بازیگر حضور در رستوران گرانقیمت و معروف مستر چو در لوس‌آنجلس است. برای شرکت در چنین مکان‌های زیبا و با اهمیت می‌بایست بهترین بهترین‌ها را به همراه خود داشته باشید که یکی از این بهترین‌ها کیف زیبای ولنتینو است که واقعا تکمیل کننده زیبایی لباس‌های این هنرمند با استعداد است.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

بتانی فرنکل و کیف سوییت چریتی کریستین لوبوتان- قیمت 1795 دلار / وقتی که مادرهای هالیوودی برای گردش به شهر می‌روند معمولا کیفی به همراه دارند که بتوانند از طریق آن نیازهای فرزند خود را برآورده کنند. بتانی فرنکل موسس برند نوشیدنی‌های «Skinnygirl» این کار را با کیف بسیار شیک کریستین لوبوتان با موفقیت انجام داده است. این کیف از چرم یک تکه مشکی و بسیار بادوام تولید شده است که بسیار پرطرفدار است.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

ریس ویترسپون با کیف سن لورن – قیمت 1995 دلار / ریس ویترسپون بازیگر بسیار محبوبی است و همیشه با کمترین زحمت شیک و با وقار به نظر می‌رسد. البته طراحان همراه او نیز بسیار هنرمند هستند. این موضوع که در هنگام خرید یا گردش دست‌های آزاد داشته باشید امر بسیار مهمی است، ریس این کار را با کیف بسیار زیبای سن لورن در نهایت زیبایی به انجام رسانده است. این کیف از نمونه اصلی و اولیه آن کمی بزرگ‌تر است که اجازه می‌دهد علاوه بر کیف پول چند وسیله دیگر نیز به همراه داشته باشید. این کیف از چرم گوساله جلا داده شده ساخته شده است.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

خواهرزاده کیتی پری و کیف فوق مینی شانل – قیمت 2600 دلار / اول از همه اینکه ما اصلا نمی‌دانستیم که کیف‌های شانل می‌تواند در قطعی چنین کوچک نیز طراحی و ساخته شود. نکته دوم اینکه خرید یک کیف شانل آن هم وقتی که سن شما کمتر از یک سال است واقعا فوق‌العاده است. نکته دیگر اینکه اگر عمه شما کیتی پری باشد همه چیز امکان‌پذیر است. این کیف دستی اینقدر کوچک است که به نظر می‌رسد برای تکمیل عکس یک نوزاد طراحی شده است. این کیف در دو رنگ کلاسیک سفید و مشکی تولید می‌شود اما اگر شما رنگ طلایی بخواهید این امکان نیز وجود دارد.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

آریانا گرانده و کیف شانل- قیمت 2900 دلار/ این ستاره پرطرفدار کانال دیزنی و خواننده موفق چند هفته پیش برای شرکت در مراسم عید پاک با کیف سوپر شیک خود به کاخ سفید دعوت شد. این کیف بسیار پرطرفدار است و دلیل اصلی آن شباهت به کیف کلاسیک و جاودان کمپانی شانل و حالت قدیمی سگک و قفل آن است. این کیف در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود که آریانا گرانده رنگ کرم آن را انتخاب کرده است. شاید ظاهر لباس آریانا آنچنان با کلاس به نظر نرسد اما باید گفت این کیف است که اهمیت دارد.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

کارا دلوینیه و کیف بی بگت فندی – قیمت 2950 دلار / نمی‌توان بدون فندی به میهمانی رفت و نمی‌توان این فهرست را نوشت بدون اینکه به کارا دلوینیه اشاره کرد. برند فندی به خاطر این کیف‌های باگتی بسیار شهرت دارد. این کیف‌ها با تنوع رنگی بسیار بالا و از مواد مختلف تولید می‌شود بستگی دارد که شما چقدر بخواهید برای آن هزینه کنید. این کیف زیبای زرد رنگ را کارا در هفته مد نیویورک به همراه داشته است که باعث شده رنگ زیبای لباس او در مقابل دوربین پاپاراتزی‌ها بیشتر به چشم بیاید. این کیف با بند بافته شده و تزئینات طلا عرضه می‌شود و برای میهمانی‌های مهم بهترین گزینه است.

محبوبترین مدل کیف های ستارگان اروپایی

ریتا اورا و کیف مینی کلوئی کلر - قیمت 3900 دلار / نمی‌توان فهرستی از کیف‌های محبوب ستارگان تهیه کرد ولی به کیف‌های ساخته شده از مواد کمیاب گرانقیمت که بسیار هم پرطرفدار است اشاره نکرد. این کیف زیبا از پوست مار تهیه شده است که باعث می‌شود قیمت هر محصولی چند برابر افزایش پیدا کند. در مورد ریتا اورا باید گفت که او نه تنها یک کیف با پوست مار بلکه دو کیف با طرح‌های مختلف از برند کلوئی را به همراه دارد که باعث شده است خاص‌تر از همیشه به نظر برسد!

منبع: مدانلاین