کلکسیونی از بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

۲۸ مرداد ۱۳۹۵

۱۶

تابستان فصلی است که باید به پوشش خود به خصوص کفش هایی که به پا می کنید، اهمیت بسیاری دهید. کفش های شما باید به گونه ای باشند که پاهایتان بتوانند آزادانه در آن نفس بکشند. سبکی و سادگی و در عین حال شیک و مطابق مد روز بودن، خصوصیاتی است که باید به دنبالشان باشید.
در ادامه کلکسیونی از بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان را برایتان آورده ایم.

کلکسیونی از بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

کفش لوفر

لوفر یکی از  مدل کفش  هایی است که هر مردی باید آن را در کمد خود داشته باشد. شاید این کفش با پاشنه ای که دارد به نظرتان راحت نباشد اما این طور نیست. برای فصلی چون تابستان ما رنگ های روشن این مدل را به شما پیشنهاد می دهیم. لوفرها برای مراسم رسمی مناسب ترند.

اگر می خواهید پاهایتان در کفش عرق نکند، این کفش بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. خوبی آنها تنوعی است که دارند. آن را می توانید با هر رنگ لباسی که دارید نیز به زیبایی ست کنید.

بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

کفش بروگ

بروگ کفش چرم دباغی نشده است که اصالتا متعلق به کشور ایرلند  می باشد. اگر نگران بوی بد پاهایتان در تابستان هستید، با به پا کردن این کفش ها دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت. این کفش های چرم مقاومت زیادی دارند. کفش های بروگ را در جلسات کاری و مراسم رسمی می توانید به پا کنید. این کفش با بلوز یا تی شرت های سفید، لیمویی و جین به خوبی ست می شود.

بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

کفش جیر راحتی

یکی از آهنگ های الویس پرسلی در مورد کفش های جیر آبی است و ما شرط می بندیم که او یکی از همین کفش ها را داشته و به دلیل رضایت اش از آنها ترقیب شده تا آهنگی را در مورد آنها بخواند. آنچه در مورد این کفش حرف اول را می زند سادگی و سبک کلاسیک و سنتی آن است. این کفش ها بهترین انتخاب برای موقعیت های رسمی هستند. آنها را با یک پیراهن دکمه دار به همراه یک شلوار جین تیره ست کنید.

بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

کفش کتانی سفید

به مد دهه های 80 و 90 باز می گردیم، زمانی که کتانی های سفید از محبوبیت زیادی برخوردار بودند. اگر شما نیز عاشق این مدل کفش هستید، باید خبر خوبی را به شما دهیم زیرا کتانی های سفید بار دیگر خودشان را در دل دنیای مد و فشن باز کردند.

اما تنها تفاوت آنها با گذشته این است که ظاهری مدرن تر و ساده تر به خود گرفته اند. ما کتانی های سفید سبک مینیمالیست را به شما پیشنهاد می دهیم. برای ست کردن این کفش با لباس هایتان، دست تان باز است زیرا با هر مدل لباسی که بخواهید به راحتی ست می شود.

بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

کفش اسپادریل

بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

صندل های چرم

اگر دوست دارید مد رم باستان را دنبال کنید، این مدل صندل های چرم را به شما پیشنهاد می دهیم. این مدل را می توانید بر پای ستاره های بسیاری در خیابان نیز ببینید. هر چه آنها را ساده تر انتخاب کنید، بهتر است. پاهایتان در این کفش به راحتی نفس خواهند کشید. رنگ قهوه ای تیره یا مشکی انتخاب خوبی است که می توانید آن را به راحتی با لباس های دیگر ست کنید.

بهترین کفش های مردانه مخصوص تابستان

منبع: ایده ال