فحاشی به شهاب حسینی بخاطر تقدیم جایزه اش!

۱۵ خرداد ۱۳۹۵

۶۵

رضا کیانیان نسبت به فحاشی عده ای به شهاب حسینی واکنش نشان داد و به انتقاد از برنامه هفت پرداخت.

فحاشی به شهاب حسینی بخاطر تقدیم جایزه اش!

فحاشی به شهاب حسینی بخاطر تقدیم جایزه اش!

رضا کیانیان درباره واکنش‌ها به حرکت شهاب حسینی در تقدیم جایزه‌اش به امام زمان (عج) و رویه برنامه «هفت» اظهارنظر کرد.

بازیگر «کفش‌هایم کو؟ » در این باره در اینستاگرام نوشت:

«نمی دانم بالاخره به آزادی های شخصی اعتقاد داریم یا نه؟

شهاب حسینی، ابتدا جایزه‌اش را به مردم و بعد به امام زمان (ع) تقدیم می کند. خب این یک تصمیم شخصی است! آیا به کسی اجحافی کرده؟ به کسی ضرری زده؟ که حالا بدهکار شده؟!

متأسفانه عده ای به او فحاشی می کنند! و از او طلبکارند! یادتان باشد او به کسی فحش نداد، ولی ناسزا شنید! او به کسی قولی نداده بود که ضدش را عمل کند، اما خیلی ها از او انتظارات خود خواسته داشتند و چون او کار خودش را کرد، ناراحت شدند!

اول، چرا توقع داریم؟ و دوم چرا فحاشی می کنیم؟

دقیقاً مثل برنامه هفت! این برنامه چرا از همه فیلم سازان جهان توقع دارد مثل هفتی‌ها باشند و مثل آن‌ها فکر کنند!!! در صورتی که هیچ فیلم سازی از پیش اعلام نکرده بوده و به آن‌ها قول نداده بوده شبیه آن‌ها فیلم خواهد ساخت! و حالا که مانند خودش و با نگاه خودش فیلم ساخته، هفتی‌ها ناراحتند، و اخیراً فحاشی هم می‌کنند!

و جالب اینجاست که از فحاشی دفاع می کنند و مدل سینمای مطلوب را ارائه می کنند.!؟ فیلم! یک ساختار است. فیلم خوب یعنی ساختار خوب. و فیلم بد، یعنی ساختار بد! برنامه هفت، به ساختار کاری ندارد! فقط پیام را نقد می کند! و پیام را هم با شابلون های تنگ و شخصی خودش اندازه می گیرد. اگر جا شد خوب است و اگر جا نشد بد است. فیلم را کالبدشکافی نمی‌کند. استدلال نمی‌کند! فقط نابود می کند! و بتازگی فحش هم می‌دهد! خداوند بعدش را به خیر کند.

این شیوه یعنی هر که با ما نیست بر ماست!

آیا در تولیدات سینمای ایران به جز اخراجی ها، فیلم دیگری بوده که هفت از آن تمام قد دفاع کند؟ »

منبع: khabaronline.ir