5 نکته برای اینکه مانند Adele خوشتیپ باشیم!

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

۱۵۱

شاید از دیدگاه بسیاری از خانم ها خوشتیپ بودن تنها به داشتن تناسب اندام است. البته در مقاله های گذشته به اهمیت فوق العاده تناسب اندام در خوشتیپ بودن اشاره کردیم ولی الزاما داشتن تناسب اندام باعث خوشتیپ بودن نمی شود. در این مقاله برای اینکه مانند Adele خوشتیپ باشیم به نکات مهمی اشاره خواهیم نمود.

5 نکته برای اینکه مانند Adele خوشتیپ باشیم!

1- هرگز از رنگ های روشن استفاده نکنید

اساسا اگر از آن دسته از خانم هایی هستید که دارای اضافه وزن هستید برای اینکه لاغرتر از آن چیزی که هستید باشید از رنگ های تیره استفاده نمایید. رنگ هایی مانند: مشکی، سرمه ای و قهوه ای می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

2- پیراهن های کمردار بپوشید

پیراهن و لباس های کمردار سبب می شود که نیمه بالایی و پایینی بدن شما را متناسب تر از آن چیزی که هست نمایش دهد. همچنین این نوع لباس ها باعث می شود توجه ها را از سمت شکم شما به سایر نقاط بدن جلب نماید. نکته ای که در این سبک از لباس پوشیدن باید مورد توجه قرار دهید تنگ نبودن و یا گشاد نبودن این لباس هاست.  این سبک از پیراهن ها بسیار مورد توجه آدل(Adele) خواننده معروف انگلیسی است.

چگونه مانند Adele خوشتیپ باشیم؟

3- لباس های اندازه بپوشید

پوشیدن لباس های تنگ و یا گشاد باعث می شود میزان چاقی شما بیش از قبل مورد توجه قرار گیرد. لذا همواره لباس هایی را به تن کنید که اندازه شماست.

4- لباس های طرح دار نپوشید

لباس های طرح دار برای افراد لاغر مناسب بوده و آن ها را حجیم تر نشان می دهد. اگر اضافه وزن دارید سعی کنید حتی الامکان از لباس های بدون طرح و ساده استفاده کنید.

5- ترجیحا شلوار جین یا کتان بپوشید

شلوار های جین و کتان تیره یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم های چاق است. پوشیدن شلوارهای پارچه ای تنها شما را چاق تر از آن چیزی که هستید نشان می دهد.

منبع : چی بپوشم