زندگی عشقی پرفراز و نشیب دونالد ترامپ

۰۹ مرداد ۱۳۹۵

۳۳

دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا شده است. میلیاردر مناقشه‌برانگیزی که می‌خواهد رئیس جمهور شود زندگی عشقی پرفراز و نشیبی داشته است.

زندگی عشقی پرفراز و نشیب دونالد ترامپ

  در ادامه گزارش تصویری از آقای کاندیدا، زنان زندگی و خانواده‌اش  آورده شده.

دونالد ترامپ پس از شکست‌دادن رقبا، حالا رسما کاندیدای حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری می‌شود. میلیاردر مناقشه‌برانگیزی که می‌خواهد رئیس جمهور شود زندگی عشقی پرفراز و نشیبی داشته است. کمتر کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا در میان اعضای حزب خود، در جامعه و حتی خارج از این کشور اینگونه مناقشه برانگیر و جنجالی بوده است. (عکس: یکی از نمایندگان ایالت ویسکانسن در کنگره حزب جمهوری‌خواه در کلیولند، مخالفت خود را با دونالد ترامپ، کاندیدای حزب به نمایش می‌گذارد.)


دونالد ترامپ در 14 ژوئن سال 1946 به عنوان چهارمین فرزند از پنج فرزند فردریک ترامپ و مری آن مک لئود در نیویورک متولد شد. میلیون‌ها دلار ثروت خانواده ترامپ از کار معامله مسکن بدست آمده بود و او نیز جا پای پدر گذاشت و حتی دوران دانشجویی با پول پدرش به خرید و فروش مسکن می‌پرداخت. پس از پایان تحصیلات در سال 1974 شرکت پدر را برعهده گرفت.

زنان زندگی دونالد ترامپ

ایوانا مری زلنیچکوا، مانکن اهل چک اولین همسر دونالد ترامپ بود. این دو در سال 1977 ازدواج کردند و حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و یک دختر است.

زنان زندگی دونالد ترامپ

پسر بزرگ او دونالد ترامپ یونیور، 38 سال دارد و معاون تجاری شرکت دونالد ترامپ است.   ایوانکا ترامپ، دختر 34 ساله دونالد ترامپ علاوه بر معاونت تجاری در شرکت پدرش در عرصه فروش کفش نیز فعال است.   ایوانکا ترامپ با جارد کوشنر 35 ساله ازدواج کرده است. او نه تنها در عرصه تجارت مسکن فعالیت دارد، بلکه صاحب امتیاز روزنامه نیز هست.

زنان زندگی دونالد ترامپ

اریک ترامپ 32 ساله آخرین فرزند او از ازدواج با ایوانا مری زلنیچکوا است. او نه تنها معاون تجاری در شرکت پدرش است، بلکه مسئولیت مدیریت هتل‌های ترامپ را نیز برعهده دارد.

زنان زندگی دونالد ترامپ

ترامپ پس از جدایی از همسر اول‌اش با مارلا ماپلس (از سال 1993 تا 1999) خواننده‌ای که 17 سال از خودش جوان‌تر بود ازدواج کرد.

زنان زندگی دونالد ترامپ

حاصل ازدواج ترامپ با مارلا ماپلس، دختری به نام تیفانی است. تیفانی در عرصه مدلینگ و خوانندگی فعال است و در سال جاری فارغ التحصیل می‌شود. او در سیستم تجاری پدر جایی ندارد و تا قبل از کاندید شدن پدر، نزد مادرش در کالیفرنیا زندگی می‌کرده است. پس از جدایی از مارلا ماپلس دونالد ترامپ مدت کوتاهی با کارلا برونی دوست بود. برونی پس از جدایی با نیکلا سارکوزی که رئیس جمهور فرانسه شد، ازدواج کرد.   دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم از سال 2005 با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواج کرد.

زنان زندگی دونالد ترامپ

حالا نوه دونالد ترامپ با "بارون ویلیام" پسر کوچک ‌او تقریبا هم سن و سال است. این پسر حاصل ازدواج او با ملانیا است که در نیویورک به مدرسه می‌رود. دونالد ترامپ دارای 8 نوه است.

زنان زندگی دونالد ترامپ

ترامپ در کنار شرکت مسکن، هتل، قمارخانه، مالکیت مسابقه ملکه زیبایی دوشیزه جهان را هم مشترکا با شبکه رسانه‌ای "ان بی سی یونیورسال" تا سال 2015 در اختیار داشت.

زنان زندگی دونالد ترامپ

علیرغم همه زنان زیبایی که دونالد ترامپ را در سال‌های گذشته همراهی کردند، او حالا در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک مشکل بزرگ دارد: زنان. در همه نظر سنجی‌ها درصد زیادی از زنان "از ترامپ خوششان نمی‌آید". زنان اکثریت رای‌دهندگان آمریکا را تشکیل می‌دهند و این بخش بزرگ رای‌دهندگان نظر مثبتی به هیلاری کلینتون، رقیب ترامپ دارد.

زنان زندگی دونالد ترامپ

منبع: برترین ها